Ana Sayfa | SPOR

Fabrika işçisi genç adamın Selçuk İnan'a olan benzerliği görenleri şaşırtıyor

Selçuk İnan

Eskişehir'de'de fabrika işçisi olarak çalışan 24 yaşındaki Uğur Uçak, Galatasaraylı Selçuk İnan'a olan benzerliğiyle şaşırtıyor

Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan ve bekar olan Uğur Uçak, Eskişehir'de Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'a benzerliği ile tanınıyor.Kendisinin koyu bir Eskişehirspor taraftarı olduğunu belirten ve yıllardır milli futbolcu İnan ile tanışma fırsatı arayan Uğur Uçak, 5 yaşındayken ailesinin kendisine şu an Selçuk İnan'ın forması olan 8 numaraları Galatasaray forması giydirilerek fotoğraf çektirdiğini söyledi.Daha önceki dönemlerde de birkaç kez Galatasaray'ın antrenmanlarına giderek Selçuk İnan ile tanışma fırsatı arayan Uğur Uçak, sonunda benzeri ile tanışma fırsatını yakaladı.

G.SARAYLI FUTBOLCULAR DA ŞAŞIRDI

Geçtiğimiz hafta çalıştığı iş yerinden izin alarak İstanbul'a giden ve Galatasaray'ın antrenmanını izleyen Uçak, antrenman sonrası Selçuk İnan ile tanıştı. Florya Tesisleri'nde gerçekleşen Selçuk İnan ile tanışma anını anlatan Uçak şunları söyledi:"Geçtiğimiz hafta İstanbul'a Selçuk İnan ile tanışmaya gittim. Florya Tesisleri girişinde özel güvenlik görevlileri ilk önce beni gerçek Selçuk İnan sandılar. Kendilerine Selçuk İnan ile tanışmaya geldiğimi söylemem üzerine içeriye bilgi verildi.Daha sonra içeriye girdim. Yanıma Muslera ve Sneijder de geldi. Benim Selçuk İnan'a çok benzediğimi onlar da söylediler. Selçuk İnan da gerçekten kendisine benzediğimi arada tek boy farkı olduğunu söyledi.Ayrıca Selçuk İnan saçını kestirmişti ve saçlarımız artık benzemiyordu. Kendisinin yolunda ilerlediğimi ve önümüzdeki hafta ben de saçlarımı kestireceğimi söyledim. Ayrıca imzalattığım formasını evimdeki duvara astım.Kendisi ile daha uzun süre konuşmak isterdim. Reklam filminde veya katalog çekiminde kendisi ile görev almak istediğimi söyleyecektim ama fazla konuşmak kısmet olmadı. Fırsat bulursam tekrar görüşmek isterim."

Öte yandan Selçuk İnan Uğur Uçak'a, formasını imzalayarak benzerine hediye etti.

 


Ünlü motosikletçiden kötü haber bu ay 3 kez ameliyat geçirdi

Türkiye'nin gururu Kenan Sofuoğlu hastaneden çıkamıyor. 3 kez ameliyat geçirdiğini belirten motosikletçi, Dünya Supersport Şampiyonası'nda sezonun iki yarışmasına katılamayacağı için daha çok çalışması gerektiğini belirtti.

Galatasaray Beşiktaş maçı ne zaman ve saat kaçta oynanacak

Süper Toto Süper Lig'de bu hafta Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak derbinin canlı yayın bilgileri haberimizde

Galatasaray'ın derbi mesaisinde doğum günü sürprizi

Süper Toto Süper Lig'de bu hafta Beşiktaş ile mücadele edecek olan Galatasaray dev derbinin hazırlıklarını sürdürdü