Ana Sayfa | SPOR

Ayhan Akman ve Selçuk İnan arasındaki krizin nedeni belli oldu

Ayhan Akman ve Selçuk İnan

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan dev derbi sırasında Ayhan Akman ve Selçuk İnan arasında yaşanan tartışma şok etti

Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde kaptan Selçuk İnan'ın yedek soyundurulması ve ardından oyuna alınmamasıyla başlayan gerginlik doping odasında kavgaya ulaştı. Selçuk İnan ile Ayhan Akman'ın tartışması Kadıköy koridorlarından duyuldu.

OLAYLAR CAVANDA'NIN OYUNA GİRMESİYLE BAŞLADI

Galatasaray, Fenerbahçe karşısında 1-0 gerideyken Eren'in yaşadığı sakatlığın ardından Kaptan Selçuk İnan oyuna girmek istedi. Ayhan Akman'a 'Isınıyorum, hocayı uyarsana' dedi ve oyuna girmek istediğini belirtti ardından Ayhan Akman'dan 'Sen bizim işimize karışma' yanıtı aldı. Ardından yedek kulübesinde bir süre tartışan ikili maçın son düdüğünü bekletti.

DOPİNG ODASI ÇINLADI: SENİ MAHVEDERİM

Maç biter bitmez mağlubiyetin ve kulübede yaşanan tartışmanın ardından Ayhan Akman sinirlenerek doping odasını boşalttırdı. Selçuk'u doping odasına çağıran Akman üzerine yürüyüp dişlerini sıkarak: "Sen kimsin! Seni mahvederim! Bizim işimize nasıl karışırsın?" diye bağırarak doping odasını inletti. Selçuk İnan ise bu tepkinin ardından şaşırarak: "Ben bu takımın kaptanıyım, esas sen kimsin?" dedi. Doping odasında yaşanan kavganın ardından Selçuk odayı terketti.

SELÇUK İNAN'A KARŞI BİRLEŞTİLER

Florya'da Selçuk İnan ile daha önce gerginlik yaşayan Sabri Sarıoğlu'nun da olayların içinde olduğu öğrenildi. Tesis dışında Florya Kaşıbeyaz'da sık sık yemekte buluşan  Sabri Sarıoğlu, Orhan Atik, Mehmet Özbek ve Ayhan Akman takımın iç işlerini görüşürken Selçuk İnan'ı hedefe aldı ve deyim yerindeyse kuyusunu kazdı.

KADRO DIŞI KALABİLİR

Galatasaray'da yaşanan olayların ardından Futbol A.Ş toplantı kararı aldı. Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek'in de bulunduğu toplantıdan Selçuk İnan'a kadro dışı ya da para cezası çıkabileceği öğrenildi.

 

Barcelona FIFA'nın Messi'ye verdiği cezayı eleştirdi

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekibi Barcelona, Lionel Messi'ye 4 maç ceza veren FIFA'yı eleştiri yağmuruna tuttu

Fenerbahçeli futbolcu Kjaer'e sürpriz talip

Fransa Ligue 1 takımı Marsilya sarı lacivertli futbolcu Simon Kjaer'i transfer listesine aldı

Aziz Yıldırım Emre Mor transferi için devreye girdi

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin renklerine katmak istediği genç futbolcu Emre Mor için sarı lacivertli kulüp ilk adımı attı