Ana Sayfa | SPOR

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Lukas Podolski Çin'den aldığı teklifi açıkladı


Galatasaray'ın Alman oyuncusu Podolski, "Teklif var ancak daha kararımı vermedim" dedi.

Çin'den teklif alan Galatasaray'ın yıldızı Lukas Podolski, NTV Spor'a konuştu.Sarı kırmızılıların Antalya kampına katılan Alman yıldız, "Şu an Galatasaray'ın futbolcusuyum. Evet teklif var ancak henüz kararımı vermedim. Bu formayı giydiğim sürece elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım" dedi.Düşünmek için süre istediği belirtilen Podolski'nin Antalya kampı sonrası bir karar vererek yönetime bildireceği vurgulandı.

YÖNETİM 10 MİLYON EURO BEKLİYOR

Sarı kırmızılı yönetim Podolski'nin transferinden yaklaşık 10 milyon Euro'luk bir gelir bekliyor.Yönetim ayrıca UEFA'ya verilen oyuncu harcamalarında 65 milyon Euro'yu geçmeme sözünden dolayı, Podolski'nin yıllık alacağından düşerek yeni transferler için bütçe yaratmak istiyor. Arsenal kulübünden transfer edilen başarılı futbolcu yıllık 2.5 milyon Euro kazanıyor.


Beşiktaş Darıca Gençlerbirliği maçı canlı yayın bilgileri

Ziraat Türkiye Kupasında Beşiktaş sahasında Darıca Gençlerbirliği takımı ile karşı karşıya gelecek

Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Ankara'da yarım kaldı

Ziraat Türkiye Kupası 5.hafta mücadelesinde karşı karşıya gelen Gençlerbirliği ile Fenerbahçe, hanelerine 1'er puan yazdırdı.

Beşiktaş Darıca Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını tamamladı

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 5. haftasında Darıca Gençlerbirliği ile mücadele edecek olan Beşiktaş, maçın hazırlıklarını tamamladı