Ana Sayfa | SPOR

Süresiz kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin'in akıbeti ne olacak


Tuzlaspor maçında kırmızı kart alarak süresiz kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin hakkında kararı Galatasaray kulübü verecek.

Galatasaray'da süresiz kadro dışı bırakılan tecrübeli futbolcu, sarı kırmızılı yönetime yazılı savunmasını sundu. "Ne olur beni bir kez dinleyin" diyerek kendisine söz hakkı verilmesini isteyen Yasin Öztekin, yazılı değil sözlü savunma verdi.

"BENİ TAHRİK ETTİLER"

Yasin Öztekin, kadro dışı bırakılmasına neden olan Tuzlaspor maçındaki o kırmızı kart hakkında yazılı savunmasında şunları yazdı: "Maçı kazanmak için aşırı hırslı idim. Rakip takım oyuncuları da, beni saha içinde tahrik etti. Hırsımın kurbanı oldum. Hata yaptım, özür dilerim."Yasin Öztekin'in yazılı savunması yönetim kuruluna iletilirken tecrübeli futbolcu hakkında son kararı Galatasaray Kulübü başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu verecek. Yasin Öztekin, bu süre zarfında çalışmalarını U-21 takımı ile Florya Metin Oktay Tesislerinde sürdürecek.

Tudor'dan Sneijder'a övgü dolu sözler

Sarı kırmızılı kulübün teknik direktörü Igor Tudor, katıldığı bir televizyon programında samimi açıklamalarda bulundu

Mesut Özil İngiltere'den ayrılıyor mu

İngiltere'nin Arsenal takımında oynayan Alman futbolcu Mesut Özil, İngiltere'den Almanya'ya gidebileceğinin sinyalini verdi

Osmanlıspor Gaziantepspor maçının saati değişti

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Osmanlıspor ve Gaziantepspor arasında oynanacak maç ile ilgili önemli açıklamada bulundu