Ana Sayfa | SPOR

Galatasaray'da Suudi Arabistan'da oynanacak maç öncesi büyük kriz


9 Ocak'ta Suudi Arabistan'da oynanacak maç öncesi Galatasaraylı bazı futbolcular Arabistan'a gitmek istemediğini belirtmesi üzerine kulüpte gerginlik çıktı.

8 Ocak'a kadar Antalya'da kampa devam edecek olan Galatasaray, 9 Ocak'ta Suudi Arabistan'a giderek Al İttifak takımıyla hazırlık maçı oynayacak. Ancak önemli bir sorun var. Başta yabancı oyuncular olmak üzere birçok ismin Arabistan'a giriş yapmak istemediği öğrenildi.

ÇÖZÜM ARANIYOR

Sebebi ise bazı ülkelerin, pasaportunda Arabistan damgası olanlara girişte sıkıntı çıkarması. Ayrıca İran, Kuveyt, Libya, Lübnan, Suriye, Sudan ve Suudi Arabistan'ın da, pasaportlarında belirli ülkelerin damgası bulunanları ülkeye almadığı biliniyor. Bazı oyuncuların, "Başımıza ne geleceği belli değil" diyerek bu seyahate gitmeyi kabul etmediği belirlendi. Yöneticiler şimdi bu sorun için çözüm yolu arıyor.

Federasyon resmen başvurdu Sporcular ringe başörtüyle çıkabilecek mi

Türkiye Boks Federasyonu kadın boksçuların ringlere başörtü ile çıkabilmeleri için Dünya Boks Birliği'ne başvuruda bulunulduğu ortaya çıktı

Galatasaray ve Fenerbahçe'ye PFDK şoku

Geçtiğimiz Pazar günü Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmanın ardından her iki takım da PFDK'ya sevk edildi

Medipol Başakşehir Fenerbahçe kupa maçı ne zaman ve hangi kanalda başlayacak

Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde Medipol Başakşehir takımı Fenerbahçe'yi sahasında konuk edecek