Ana Sayfa | SPOR

Galatasaray'da Suudi Arabistan'da oynanacak maç öncesi büyük kriz


9 Ocak'ta Suudi Arabistan'da oynanacak maç öncesi Galatasaraylı bazı futbolcular Arabistan'a gitmek istemediğini belirtmesi üzerine kulüpte gerginlik çıktı.

8 Ocak'a kadar Antalya'da kampa devam edecek olan Galatasaray, 9 Ocak'ta Suudi Arabistan'a giderek Al İttifak takımıyla hazırlık maçı oynayacak. Ancak önemli bir sorun var. Başta yabancı oyuncular olmak üzere birçok ismin Arabistan'a giriş yapmak istemediği öğrenildi.

ÇÖZÜM ARANIYOR

Sebebi ise bazı ülkelerin, pasaportunda Arabistan damgası olanlara girişte sıkıntı çıkarması. Ayrıca İran, Kuveyt, Libya, Lübnan, Suriye, Sudan ve Suudi Arabistan'ın da, pasaportlarında belirli ülkelerin damgası bulunanları ülkeye almadığı biliniyor. Bazı oyuncuların, "Başımıza ne geleceği belli değil" diyerek bu seyahate gitmeyi kabul etmediği belirlendi. Yöneticiler şimdi bu sorun için çözüm yolu arıyor.


12 milyar dolar harcanmıştı şimdi tanınmaz halde

Rio Olimpiyat Oyunları için 12 milyon dolar harcanan ve ekonomik kriz nedeniyle elektrik faturası bile ödenmeyen stadın şimdi hali görenleri çok üzüyor.

Galatasaray Porto'ya satmıştı futbolcuyu şimdi Real Madrid istiyor

Galatasaray'da bir dönem oynayan Alex Telles, Porto'ya salmıştı. Başarılı futbolcu için Real Madrid'in 15-20 milyon euro civarında teklif yaptığı söyleniyor.

Aziz Yıldırım'dan bomba haber Rıdvan Dilmen'e teklif mi götürüyor

Aziz Yıldırım, Advocaat ile yollarını ayırmayı düşünüyor. Yeni teknik adamın kim olacağına yönelik soruların sona ermesi için Yıldırım aklındaki ismi açıkladı.