Ana Sayfa | SPOR

Galatasaray'ın yeni Elmander'inden teklif için flaş açıklama


Elmander'e benzetilen Sebastian Andersson, Galatasaray'la bir dönemdir sık sık adının geçmesi üzerine, "Çok sayıda mesaj aldım ancak bu konu hakkında kesin bir şey duymadım" dedi.

İsveç'te Norkköping forması giyen ve hem 1.90'luk boyu hem de oyun tarzıyla vatandaşı Elmander'e benzetilen Sebastian Andersson, adının Galatasaray'la anılması hakkında ilk kez bir açıklama yaptı.

"ÇOK SAYIDA MESAJ ALDIM"

İsveç basınına konuşan 25 yaşındaki golcü, "Bu konu hakkında kesin bir şey duymadım ama şimdiden Türkiye'den çok sayıda mesaj aldığımı söyleyebilirim" ifadesini kullandı. Sarı-Kırmızılılar'ın forvet adayları arasında yer aldığı öğrenilen Andersson için henüz resmi bir girişim yapılmadığı da gelen haberler arasında.


Hakemin annesini küfür etti FIFA'dan yıldız futbolcuya ceza yağdı

FIFA Arjantinli futbolcu Messi'yi affetmedi. Dünya Kupası Elemelerin'de Şili maçında yardımcı hakemin annesine ettiği küfür nedeniyle hem 4 maçtan men edildi hem de para cezası verdi

THY uçmadığı şehrin takımına sponsor oldu işte nedeni

Türk Hava Yolları kurucusu Türk iş adamı olan ABD'li Indy Eleven takımıyla sponsorluk anlaşması imzaladı

Başkan Dursun Özbek Hakan Şükür'ün ihraç edilmesinin nedenini açıkladı

Bir TV kanalına konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracının nedeninin 'terör bağlantısı' olduğunu söyledi