Ana Sayfa | SPOR

Mehmet Ekici o söylemiyle hangi takıma dahil olacağını belli etti


Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kendi takımlarına dahil etmek için yarıştığı Mehmet Ekici, hangi takıma gideceğini "Asla Beşiktaş forması giymeyeceğim" sözüyle belli etti.

Transfer döneminin en çok konuşulan ismi olan Mehmet Ekici, geleceğine ilişkin çok özel açıklamalarda bulundu. Beşiktaş ile Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için yarıştığı yıldız futbolcu, 24 Spor Gecesi programı yorumcusu Gökhan Dinç'e konuştu.

"ASLA BEŞİKTAŞ FORMASI GİYMEYECEĞİM"

Mehmet Ekici, hakkında çıkan transfer iddialarına ilişkin 'Asla Beşiktaş forması giymeyeceğim. Gerekirse sezon sonunu bekleyip bonservissiz Fenerbahçe'de oynayacağım' dedi. Mehmet Ekici'nin bu sözlerinden sonra transferin nasıl şekilleneceği ise belirsizliğini koruyor.


Hakemin annesine küfür etti FIFA'dan yıldız futbolcuya ceza yağdı

FIFA Arjantinli futbolcu Messi'yi affetmedi. Dünya Kupası Elemelerin'de Şili maçında yardımcı hakemin annesine ettiği küfür nedeniyle hem 4 maçtan men edildi hem de para cezası verdi

THY uçmadığı şehrin takımına sponsor oldu işte nedeni

Türk Hava Yolları kurucusu Türk iş adamı olan ABD'li Indy Eleven takımıyla sponsorluk anlaşması imzaladı

Başkan Dursun Özbek Hakan Şükür'ün ihraç edilmesinin nedenini açıkladı

Bir TV kanalına konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracının nedeninin 'terör bağlantısı' olduğunu söyledi