Ana Sayfa | SPOR

Yılmaz Vural Tudor Karabükspor'da olduğu gibi Galatasaray'da başarılı olabilecek mi


Galatasaray'ın Igor Tudor'u teknik direktör olarak takıma almasından sonra Yılmaz Vural da açıklamada bulundu.

TRT Radyo Haber'e katılan ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, Galatasaray'ın Riekerink'in yerine Tudor'u getirmesiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz Vural'ın açıklamalarından satır başları şöyle: "Ligde tam her şey kızışmışken böyle bir transfer hoş değil. Profesyonel olarak bakınca sorun yok tabii. Tudor'un transferinde her iki taraf da kendini haklı görüyor. Tudor'un Galatasaray'a transferine bir Türk teknik direktörü olarak üzüldüm. Tudor, Karabükspor'da başarılı oldu tamam ama bakalım Galatasaray'da başarılı olabilecek mi? Bizim yöneticilerimiz, Türk teknik direktörlere o bizden biri diyerek bakıp görev vermiyor."


Abdurrahim Albayrak canlı yayında duyurdu Galatasaray'a başkan olacağım

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, tekrar başkanlığa hazırlandığını açıkladı.

Milli futbolcu hakemi kandırdı penaltıyı alınca özür diledi

Milli futbolcu Enes Ünal, Twente-Heerenveen karşılaşmasında hakemi kandırarak rakip takımın kalecisi yer düştükten sonra kendini yere attı. Penaltı alan ve bu durumun yanlış olduğunu belirten Ünal, "Bir hata yaptıysam özür dilerim" dedi.

Futbolcuyu ilk 11'de değerlendiren Şenol Güneş tepkisini böyle gösterdi

Hapoel Beer maçında Tolgay'a bir şans verip ilk 11'e alan Şenol Güneş, "Bu ne biçim oyun. Sana şans tanıdığımda hep düş kırıklığı yaşıyorum" dedi.