Ana Sayfa | SPOR Futbol

'Diego Ribas Türkiye'de mutlu değil, Fenerbahçe'den ayrılabilir'

Diego Ribas

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Diego Ribas'ın babası tarafından yapılan açıklamaya göre Ribas, Türkiye'de mutlu değil ve Fenerbahçe'den ayrılabilir

Fenerbahçe ’de şu ana kadarki performansı ile hayal kırıklığı yaratan ve son olarak 2 aylık alacağını tahsil edemediği için kulübe ihtarname yollayarak yönetimin tepkisini toplayan Diego Ribas’ın babası Djair Ribas, Milliyet’e önemli açıklamalarda bulundu.Brezilyalı yıldızın aynı zamanda menajerliğini de üstlenen Djair Ribas, oğlunun yaşananlardan dolayı Türkiye ’de mutlu olmadığının altını çizdi. Baba Ribas, “Diego’ya iki aydır parası ödenmiyor. Bu haberlerin hepsi doğru. Ayrıca teknik ekiple de problemleri var. Sürekli oynamak istiyor ama olmuyor. Bu durum ve son yaşananlar Diego’nun canını bir hayli sıktı. Fenerbahçe’de pek mutlu olduğunu söylenemez. Bu yüzden sezon sonunda Türkiye’den ayrılabilir” ifadelerini kullandı.

TEK TARAFLIK FESİH
Djair Ribas’a oğlunun daha 2 yıl Fenerbahçe ile kontratı olduğunu hatırlattığımızda ise “Diego’yu isteyen çok. İngiltere ’den, Fransa ’dan birçok yerden teklif var. Diego önemli bir oyuncu” yanıtını verdi.Bu arada Brezilyalı futbolcunun bu son hamleyi bir anlamda takımdan gitmek için yaptığı öğrenildi. Bir türlü Süper Lig’e alışamayan, forma şansı bulamayan Diego ücretindeki gecikmeler ve silahlı saldırı sonrası ayrılığı kafasına koydu. Bunun için de kendisine ödenmeyen veya geç verilen maaşlarıyla ilgili kulübe ihtarname çekerek, bu durumun tekrarlanması durumunda ilerleyen dönemde tek taraflı fesih hakkını kullanacağının mesajını yolladı.Diego’nun menajerliğini de yapan babası2 ayrılık mesajlarını şimdiden vermeye başladı.


Fenerbahçe Krasnodar maçında taraftarlar hep bir ağızdan tepki gösterdi

Bu akşam Avrupa Ligi'nde Krasnodar'la karşılaşan Fenerbahçe kupaya veda ederken, taraftarlar "yönetim istifa. Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon" şeklinde tezahürat etti.

Turnuvadan elendi Fenerbahçe'nin Avrupa macerası erken bitti

UEFA Avrupa Ligi Fenerbahçe- Krasnodar karşılaşmasında Rus temsilcisi ile berabere kalınca turnuvadan elendi.

Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'ye acı sürpriz benzinlikte neye uğradığına şaşırdı

Trabzonspor'un kadro dışı bıraktığı Mehmet Ekici, gittiği benzin istasyonunda hayatının şokunu yaşadı.