Ana Sayfa | SPOR Futbol

Yeniden Alex

Ülker Arena'nın ardından Şükrü Saracoğlu Stadı'nda da maç izleyecek.

Passolig kartını alan Alex de Souza, Bursaspor mücadelesinde stattaki yerini alacak.

Belgesel çekimi için uzun bir aradan sonra İstanbul’a gelen Alex de Souza, bu akşamki karşılaşmayı Şükrü Saracoğlu’ndan izlemeye hazırlanıyor. Daha önce Fenerbahçe Ülker ile Maccabi Electra arasındaki Euroleague mücadelesini Ülker Arena’dan takip eden Brezilyalı’nın bu harekete Aziz Yıldırım’ı oldukça kızdırmıştı. Yıldırım, Alex’in Samandıra ve Dereağzı Tesisleri ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda belgesel için istediği çekim iznine onay vermemişti.

Locadan izleyecek

Sadece Yoğurtçu Parkı’nda dikilen heykelin önünde çekim yapabilen Alex, başkanı bir kez daha kızdıracak. Brezilyalı eski futbolcu, Bursaspor maçını izlemek için Passolig aldı! Alex de Souza’nın karşılaşmayı, kendisine yakın bir ismin locasından takip edecek ve yıllarca birlikte top koşturduğu arkadaşlarına destek verecek.


Beşiktaş Napoli karşısında tarih yazdı işte geniş özet

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. hafta maçında Beşiktaş, İtalya temsilcisi Napoli karşısında tarih yazdı.

Napoli'ye giden Beşiktaşlı taraftar saldırıya uğradı

Napoli-Beşiktaş maçı öncesi korkulan oldu; karşılaşma için Napoli'ye giden Türk taraftarlar saldırıya uğradı

Galatasaray Başkanından 'borç' açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün içinde bulunduğu borç ve faiz sarmalından çıkması gerektiğini belirterek, bu anlamda Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi için yaptıkları anlaşmanın çok önemli olduğunu söyledi