Ana Sayfa | SPOR Futbol

Abdurrahim Albayrak '7 maçı alır şampiyon oluruz'


Albayrak 2-1 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçtaki gerginliğin, iki kulübün arasını bozmayacağını belirten Albayrak, "Neden o kadar gerginlik olduğunu anlamadım. İnsanlar televizyondan güzel şeyler seyretmek istiyorlar. Genç arkadaşlarımızın bunlara dikkat etmesi lazım. Böyle ufak tefek şeyler, Galatasaray ile Trabzonspor'un arasını germez. Bu çocuklar, biraz sonra birbirlerine mesaj çekerler, konuşurlar. Futbolda bunlar var. Ben doğduğumdan beri şiddette karşıyım. Öyle oyuncu sevmiyorum. Bunları yapmayalım arkadaşlar, yapan arkadaşları da uyaralım" dedi.

"7 MAÇI ALIR, ŞAMPİYON OLURUZ"

Soyunma odasında ne konuştukları sorulan yönetici, şampiyon olacaklarını söylerken, "Daha 7 maç var, biz bu 7 maçı alır şampiyon oluruz. Bir mağlubiyetGalatasaray'ı yerinden edemez. Hoca da, ben de, futbolcuları 2. devredeki mücadelelerinden dolayı tebrik ettik. Mağlubiyet olabilir" ifadelerini kullandı.

"SEÇİME GİRECEKSEM, DURSUN AĞABEY İLE GİRERİM"

Sağlık durumunun iyi olmadığını, seçime girerse Dursun Özbek'in listesinde yer alacağını kaydeden idareci, "Benim sağlık durumum iyi değil. Kasımpaşa maçında tansiyonum 21-14'dü. Burada da dil altı aldım. Bir yönetime gireceksem, bu kesinlikle Dursun ağabey ile birlikte olacaktır. Dursun ağabeye bir Galatasaraylı olarak teşekkür ediyorum. Birlikte inanılmaz işler yaptık, çoğu imzaları birlikte attık. Gireceksem, Dursun ağabeyin listesinde olurum" diye konuştu.


Selçuk İnan şehit kahraman polisin oğluna formasını hediye etti

Elazığspor-Galatasaray maçının ikinci yarısında yedek kulübeye geçen Selçuk İnan, İzmir saldırısının şehidi Fethi Sekin'in oğlu Burak'a formasını hediye etti.

O kulübün logosunu değiştirmesi taraftarlarını çılgına çevirdi

Avrupa'nın başarılı kulüplerinden Juventus, logosunu değiştirmesi taraftarları ikiye böldü.

Hamit Altıntop 1. Lig ekibi Bandırmaspor ile anlaştı

Galatasaray'lı eski futbolcu Hamit Altıntop Bandırmaspor'la anlaşma imzaladı.