Ana Sayfa | SPOR Futbol

Vodafone Arena ne zaman açılacak

Fikret Orman

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın ne zaman açılacağını duyurdu

Beşiktaş Kulübü'nün 2015 yılı ikinci olağan divan kurulu toplantısı başladı. Yapımı devam Vodafone Arena'da oluşturulan özel bölümde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz, siyah-beyazlı futbol takımının şampiyonluğa yakın olduğunu söyledi.

"5 ADIM KALDI"
Mutlu sona ulaşmak için tüm camianın birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini kaydeden Karadeniz, "Şampiyonluk görmüş eski bir yönetim kurulu arkadaşınız olarak, tünelin ucundaki ışığa 5 adım kaldığını işaret etmek istiyorum" dedi.

DEVLER LİGİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR
Yalçın Karadeniz, futbol takımının UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılması halinde camianın hem moral kazanacağını hem de kulübe maddi destek sağlanacağını vurgulayarak, "Bütün bunlara ilaveten, kulübümüzün idari ve mali hareketlerini, hatta gazetede okuduğum istifa ettiğim konusu dahil olmak üzere konuşacağımız konular için uzun vakitler vardır" ifadelerini kullandı.

VODAFONE ARENA'DA İLK TOPLANTI
Beşiktaş Kulübü'nün 2015 yılı ikinci olağan divan kurulu, Vodafone Arena'da düzenlenen ilk toplantı özelliği taşıyor. Yapımı devam eden stadın içinde özel bir bölümde gerçekleştirilen toplantıya katılan üyeler, Vodafone Arena'nın son halini görme fırsatı buldu. Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, toplantının Vodafone Arena'da yapılmasını talep etmiş, Divan Kurulu da bu isteğe olumlu cevap vermişti.

YENİ STAT İÇİN TARİH VERDİ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın ne zaman tamamlanacağını açıkladı ve tarih verdi. Orman, "1 Temmuz itibariyle çatı kalkmış olacak. İnce inşaatımız tüm süratle gidiyor. Daha sonra çime geçilecek. Eylül 15 ya da Eylül sonunda stadımıza dönmek istiyoruz. Bunun için gayret içerisindeyiz." açıklamasında bulundu.

DEMİRÖREN'LE YENİ ANLAŞMA
Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı Fikret Orman, "Yıldırım Demirören'le bir anlaşma yaptık. Koşullarını daha sonra öğrenirsiniz. Paramız olduğunda ödeme yapacağız" dedi.


Beşiktaş Napoli karşısında tarih yazdı işte geniş özet

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. hafta maçında Beşiktaş, İtalya temsilcisi Napoli karşısında tarih yazdı.

Napoli'ye giden Beşiktaşlı taraftar saldırıya uğradı

Napoli-Beşiktaş maçı öncesi korkulan oldu; karşılaşma için Napoli'ye giden Türk taraftarlar saldırıya uğradı

Galatasaray Başkanından 'borç' açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün içinde bulunduğu borç ve faiz sarmalından çıkması gerektiğini belirterek, bu anlamda Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi için yaptıkları anlaşmanın çok önemli olduğunu söyledi