Ana Sayfa | SPOR Futbol

Galatasaraylı taraftarlardan Taksim'de şampiyonluk kutlaması

Galatasaray

Süper Toto Süper Lig'in 2014-2015 sezonu şampiyonu Galatasaray'ın taraftarları şampiyonluk coşkusunu İstanbul Taksim meydanında kutladı

Galatasaraylı taraftarlar, Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde toplanarak şampiyonluğu meşalelerle kutladı.Galatasaray'ın 2014-2015 Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba sezonunu şampiyon olarak tamamlamasının ardından, sarı-kırmızılı taraftarlar Taksim'e akın etti. İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nda toplanan taraftarlar, meşaleler yakıp marşlar söyleyerek şampiyonluğu kutlarken, çevredeki bazı vatandaşlarda alkışlarla şampiyonluk sevincine ortak oldu. Yollarda da araçlarının üzerini Galatasaray bayrakları ile kaplayan taraftarlar da, korna çalarak coşkuyu yaşadı. Öte yandan bazı taraftarlar da şampiyonluk coşkusunu Nevizade'de kutladı. Galatasaraylıların sevinç gösterileri geç saatlere kadar devam etti.


Fenerbahçeli taraftarlardan Aziz Yıldırım'a Ali Koç şoku

Fenerbahçeli taraftarlar, Gaziantep maçı sonrası havalimanında Ali Koç tezahüratları yaparak yönetimin istifa etmesi çağrısında bulundu.

Emre Çolak hocasız kaldı teknik direktörün görevine son verildi

Deportivo La Coruna'da top koşturan Emre Çolak'ın teknik hocası Garitano'nun kovulduğu açıklandı.

Hollandalı yıldızın istediği parayı duyan Çin ekibi masadan kalktı transfer yattı

Fenerbahçe'de oynayan Van Persie'nin transferi için Çin ekibi Tianjin masaya oturdu. Van Persie'nin senelik 13 milyon Euro istemesi üzerine Çin takımı anlaşmayı yarıda bıraktı.