Ana Sayfa | SPOR Futbol

Beşiktaş'ta Demba Ba boşluğunu kim dolduracak

Demba Ba

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Demba Ba'nın takımdan ayrılmak istemesinin ardından kulüp Ba'nın yerine güçlü isimler kadrosuna katmak istiyor

Elinde alternatifli bir liste olan siyah-beyazlıların Ba'nın ayrılmak istediğini resmi olarak kulübe bildirmesinden sonra aralarında Bafetimbi Gomis, Papiss Cisse ve Fabio Borini gibi isimlerin bulunduğu listeden öncelikle Dieumerci Mbokani ile temas kurdu.Kongo DR'li futbolcunun İtalyan menajeri Fabio Baglio ile temas kuruldu, bir yandan da bonservisini elinde bulunduran Dinamo Kiev ile temas kuruldu. Geçen sezon 11 milyon euro'ya Dinamo Kiev'e giden ama beklentileri karşılayamadığı için satış listesine konulan Mbokani'nin menajerinin ilk etapta Beşiktaş'a evet dediği Ukraynalıların da görüşmeler için Beşiktaşlı yöneticileri Kiev'e davet ettikleri bildirildi.


Gençlerbirliği Başkanı Cavcav'dan başkan vekiline şok telefon

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav başkan vekilini arayarak istifa etmesi gerektiğini yerine oğlunu vekil yapacağını belirtti.

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu Podolski burada mutlu değil

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Podolski'nin eşyalarını topladığının doğru olup olmadığı konusuna açıklık getirerek, "Son olaylardan sonra ailesi Türkiye'den ayrıldı. Podolski de çok mutlu değil. Bugün onunla toplantı yaptık. Galatasaray'dan, taraftardan ve Türkiye'den memnun ama böyle bir problem var." dedi.

Trabzonspor İstanbul'a getirdiği Caceres ile anlaşamadı

Trabzonspor'un sağlık kontrolleri için İstanbul'a getirdiği Caceres'in 5 milyon euro istemesi üzerine anlaşamadı.