Ana Sayfa | SPOR Futbol

Havalimanında Luis Nani heyecanı

Luis Nani

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Luis Nani dün akşam Sabiha Gökçen havalimanına ayak basınca ortalık karıştı

Sarı-lacivertli takımın yeni starını binlerce taraftar karşıladı. Fenerbahçe'nin kendisi için yeni bir fırsat olduğunu söyleyen Nani "Bruno Alves ve Meireles gibi milli takımdan tanıdığım oyuncularla beraber olacağım. Kendimi aile arasında hissedeceğim" dedi.Fenerbahçe'nin yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı Portekizli yıldız Nani dün İstanbul'a ayak basarken, sarı-lacivertli taraftarlar Sabiha Gökçen Havaalanı'nı adeta bayram yerine çevirdi.Özel jetle Türkiye'ye gelen tecrübeli oyuncu yoğun bir ilgi ile karşılaşırken, ayağının tozuyla FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Çok mutlu olduğunu söyleyen Nani, "Fenerbahçe benim tekrar kendimi göstermem için yeni bir fırsat. Buradaki taraftar coşkusunu uçaktan indiğim andan itibaren gördüm ve en yakın zamanda onlara kendimi göstermek istiyorum" dedi.

‘Luis Nani oley'
Sarı-lacivertli takımda Portekizli oyuncuların çok olduğu ve uyum sorunu yaşayıp yaşamayacağı sorusuna ise 28 yaşındaki futbolcu, "Fenerbahçe'yi iyi tanıyorum. Her zaman bildiğim bir takımdı. Daha önceden de onları yakından takip ediyordum. Hedefleri olan bir takım olduğunu biliyorum. Bruno Alves ve Meireles gibi milli takımdan tanıdığım oyuncularla beraber olacağım. Kendimi aile arasında hissedeceğim. Umarım takım arkadaşlarımla da en kısa sürede hızlı bir uyum yakalarız" cevabını verdi.Konuşmasının ardından havaalanından çıkış yapan Nani için taraftarlar uzun süre "Luis Nani oley" tezahüratları yaptı, meşaleler yaktı. Boynuna Fenerbahçe atkıları takılan Nani, güçlükle araca bindi ve kalacağı otele gitti.


Beşiktaş Napoli karşısında tarih yazdı işte geniş özet

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. hafta maçında Beşiktaş, İtalya temsilcisi Napoli karşısında tarih yazdı.

Napoli'ye giden Beşiktaşlı taraftar saldırıya uğradı

Napoli-Beşiktaş maçı öncesi korkulan oldu; karşılaşma için Napoli'ye giden Türk taraftarlar saldırıya uğradı

Galatasaray Başkanından 'borç' açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün içinde bulunduğu borç ve faiz sarmalından çıkması gerektiğini belirterek, bu anlamda Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi için yaptıkları anlaşmanın çok önemli olduğunu söyledi