Ana Sayfa | SPOR Futbol

Şenol Güneş Q7 hakkında konuştu 'başımızın üstünde yeri var'

Şenol Güneş Q7 hakkında konuştu 'başımızın üstünde yeri var'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, önemli açıklamalarda bulundu

NTV Spor'dan Övünç Özdem'in sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, gelecek sezonun planlamasıyla ve transferle ilgili önemli ifadeler kullandı.

Tecrübeli teknik adamın röportajından öne çıkan kısımlar şunlar oldu:

"Oyuncuların isteği ile beraber kampta güzel bir çalışma ortamı. Gelecek yıl öncelikli planımız tecrübemizle beraber geçen seneki oyunun üstüne çıkmak istiyoruz.

Beşiktaş’ın başarısı için çalışıyoruz. Eksik olan tarafları daha fazla işleyeceğiz. Üst seviye takım ve üst seviye oyunculara sahibiz ama takım olgusunu ortaya çıkartmak istiyorum. Hedeflerimizi sürekli oyunculara söylüyoruz. Uyum dönemindeyiz. Sistemi ve taktiği konuşuyoruz. Değişen, gelişen ve yarışmada önde olan bir takım kurmayı amaçlıyoruz.

Şu anki kadrodan gidenler ve gelecekler olacak. 25 kişilik bir kadro düşünüyoruz. Her bölgeye iki oyuncu düşünüyoruz.

Sağda eksikliğimiz vardı, giderdik. Önceliğimiz stoper ve forvet transferi. Daha sonra arayışlarımız sürecek.

Genç oyuncuların gelişim göstereceğini düşünüyorum. Oyuncuya rağmen iş yapmam, oyuncuyla beraber iş yaparım. Beşiktaş’ın başarısına katkı verecekher oyuncuya yardım edeceğiz. Hepimiz görev adamıyız.

Slaven Bilic’in takıma çok katkı yaptığını düşünüyorum. Verdikleri için teşekkür ederim.

Benim oyuncumun en iyisini giymesini, en iyisini oynamasını, en iyisini oynamasını isterim. Takımla ilgili her konuyu yönetimle paylaşırım. Her şeyin en iyisi olsun.

Quaresma’ya teknik olarak olumsuz bir şey söyleyemem. Geçen sene oynadı. Sakatlığı yoksa çok yetenekli bir isim. Hiçbir teknik adam da yeteneğine bir şey diyemez. Hiçbir oyuncunun olumsuzluk yaratmasına izin vermem. Kulüp, başkan ve yönetim kurulu Quaresma’nın neden geldiğini, neden gittiğini biliyor. Benim için bir oyuncu değil takım önemlidir. Olumsuz bir şey yoksa başımızın üstünde yeri var. Ben fikrimi söyledim, kararı yönetim verecek.


Selçuk İnan şehit kahraman polisin oğluna formasını hediye etti

Elazığspor-Galatasaray maçının ikinci yarısında yedek kulübeye geçen Selçuk İnan, İzmir saldırısının şehidi Fethi Sekin'in oğlu Burak'a formasını hediye etti.

O kulübün logosunu değiştirmesi taraftarlarını çılgına çevirdi

Avrupa'nın başarılı kulüplerinden Juventus, logosunu değiştirmesi taraftarları ikiye böldü.

Hamit Altıntop 1. Lig ekibi Bandırmaspor ile anlaştı

Galatasaray'lı eski futbolcu Hamit Altıntop Bandırmaspor'la anlaşma imzaladı.