Ana Sayfa | SPOR Futbol

Felipe Melo geleceği hakkında açıklamalarda bulundu

Felipe Melo geleceği hakkında açıklamalarda bulundu

Galatasaray'ın oyuncusu Felipe Melo, Avrupa'dan 3 transfer teklifi aldığını dile getirdi

Galatasaray'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo, Avrupa'dan 3, ülkesinden 2 kulüpten transfer teklifi aldığını söyledi.

Melo, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yaptığı paylaşımda,  hakkında çıkan transfer iddialarına açıklık getirdi.

Açıklamasına, Galatasaray ile bir yıl daha sözleşmesi olduğunu  hatırlatarak giriş yapan Brezilyalı futbolcu, "Avrupa'da 10 yıl oynadıktan sonra  ülkeme dönmek için büyük bir arzu duyuyorum. Babam, kariyerime başladığım,  kupalar kazandığım, küme düşmekten kurtardığım Flamengo'nun yönetimiyle iki kez  buluştu. İki tarafın da transferin gerçekleşmesi için ilgisi vardı. Flamengo'ya  dönmek için Galatasaray'da kazandığım maaşımın yarısını bırakmaya ikna oldum ama  rakamlar arasındaki fark büyük ve anlaşmamız imkansızdı" ifadelerini kullandı.

Brezilya'dan Flamengo'nun yanı sıra formasını giydiği bir diğer takım  Cruzeiro'dan da transfer teklifi aldığını belirten Melo, "Cruzeiro'dan bana bir  teklif olduğunu menajerim söyledi. Tüm taraftarların bilmesini istiyorum ki, bu  transfer de imkansız. Brezilya'ya dönerim ya da dönmem, Flamengo ve Cruzeiro'ya  ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Benim için bir onur" değerlendirmesinde  bulundu.

Transfer döneminde, Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto  Mancini'nin çalıştırdığı İtalyan ekibi Inter ile adı anılan 32 yaşındaki Melo,  Avrupa'dan gelen tekliflerin de değerlendirildiğini aktararak, "Avrupa'dan 3  teklif aldım, bunlardan biri hala gündemde ve menajerim görüşmeleri sürdürüyor.  Kariyerimle ilgili en iyisinin olması için dua ediyorum" şeklinde görüş belirtti.


Beşiktaş Napoli karşısında tarih yazdı işte geniş özet

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. hafta maçında Beşiktaş, İtalya temsilcisi Napoli karşısında tarih yazdı.

Napoli'ye giden Beşiktaşlı taraftar saldırıya uğradı

Napoli-Beşiktaş maçı öncesi korkulan oldu; karşılaşma için Napoli'ye giden Türk taraftarlar saldırıya uğradı

Galatasaray Başkanından 'borç' açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün içinde bulunduğu borç ve faiz sarmalından çıkması gerektiğini belirterek, bu anlamda Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi için yaptıkları anlaşmanın çok önemli olduğunu söyledi