Ana Sayfa | SPOR Futbol

Galatasaray Udinese maçı patlayıcı maddelerle yarıda kaldı

galatasaray_taraftarlari

Galatasaray'ın, Avusturya kampındaki hazırlık çalışmaları kapsamında İtalya'nın Udinese takımıyla yaptığı özel müsabaka, bir grup sarı-kırmızılı taraftarın taşkınlıkları üzerine tamamlanamadı.

Galatasaray'ın Avusturya kampında, İtalyan ekibi Udinese ile yaptığı hazırlık maçı Türk seyircilerin taşkınlıkları sebebiyle yarıda kaldı... Karşılaşma 35'inci dakikada her iki takım teknik direktörünün onayıyla hakem tarafından sonlandırıldı. Henüz ilk dakikalarda sahaya peş peşe patlayıcı maddeler atan grup, statta uyarı anonsu yapılmasına neden oldu.  Durumun sakinleşmesinin ardından müsabaka tekrar başlarken, 35. dakikada bu kez meşaleler, sis bombaları ve patlayıcı maddeler atılmaya başlandı. Bunun üzerine müsabakanın Avusturyalı orta hakemi Thomas Wayser, oyunu durdurdu. 

 


Beşiktaş Napoli karşısında tarih yazdı işte geniş özet

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. hafta maçında Beşiktaş, İtalya temsilcisi Napoli karşısında tarih yazdı.

Napoli'ye giden Beşiktaşlı taraftar saldırıya uğradı

Napoli-Beşiktaş maçı öncesi korkulan oldu; karşılaşma için Napoli'ye giden Türk taraftarlar saldırıya uğradı

Galatasaray Başkanından 'borç' açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün içinde bulunduğu borç ve faiz sarmalından çıkması gerektiğini belirterek, bu anlamda Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi için yaptıkları anlaşmanın çok önemli olduğunu söyledi