Ana Sayfa | SPOR Futbol

Zlatan Ibrahimovic'den transfer duyurusu

ibrahimovic

Zlatan İbrahimovic transfer edilmek için çok büyük bir çaba sarf edilmediğini iddia etti

PSG'nin İsveçli yıldızı Zlatan Ibrahimovic, transfer döneminde Milan'ın kendisini transfer etme konusunda "umutsuz" olduğunu söyledi. Basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Zlatan Ibrahimovic, transfer döneminde adının geçtiği Arsenal, Milan, Manchester United ve Inter'le yapılan görüşmelerde neler yaşandığı sorusuna "Birçok teklif geldi ama başta da söylediğim gibi ben PSG'de kalacağım. İyi bir takıma sahibiz, ailem Paris ve PSG'den çok memnun. Ama onlar beni çok istediler" diye konuştu. (http://www.fanatik.com.tr)


Altay'ın logolarına 20 bin TL için haciz koydurtması şok etti

Altay'dan 20 bin TL alacağı olan kulübün eski masörü Mehmet Olgun ödenmeyen borçları nedeniyle dava açarak Büyük Altay ve 19on4 logolarına haciz koydurttu.

Türk futbolunun yaşadığı facianın üzerinden 28 sene geçti

20 Ocak 1989 yılında Malatyaspor ile oynanacak maç için yola çıkan kafilenin otobüsü kamyonla çarpışarak uçuruma yuvarlanmıştı. Bu kazada 3 oyuncusunu, teknik direktörünü, otobüs şoförünü kaybeden Samsunspor, anma töreni düzenledi.

Penaltı kuralları değişiyor mu

Futbolun geliştirilmesiyle ilgili FIFA'dan yapılan açıklamaya göre, penaltı kuralının değiştirilmesi ve ofsaytın kaldırılması planlanıyor.