Ana Sayfa | SPOR Futbol

Trabzonspor Medical Park'ta başantrenör adayları belirleniyor


Bordo-mavili kulüp, Ufuk Sarıca dahil 5-6 hoca ile ilgili görüşme ve değerlendirme çalışmalarımız devam etmekte olup herhangi bir antrenöre rakamsal bazda bir teklifimiz olmamıştır

Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından Trabzonspor Medical Park'ta başantrenör arayışları sürüyor. Bordo-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Ufuk Sarıca'nın da aralarında bulunduğu 5-6 teknik adamla ilgili değerlendirme yapıldığı, Sarıca’ya 750 bin dolar teklif edildiği şeklindeki haberlerin ise gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Kulüp olarak başantrenörlük konusunda çalışmaların olduğu kaydedilen açıklamada, şunlar vurgulandı:

 

"Trabzonspor Medical Park olarak Ufuk Sarıca dahil 5-6 hoca ile ilgili görüşme ve değerlendirme çalışmalarımız devam etmekte olup herhangi bir antrenöre rakamsal bazda bir teklifimiz olmamıştır. Dolayısıyla yazılanların gerçekle hiçbir alakası yoktur. Başantrenör konusunda herhangi bir resmi teklif ve görüşme yapıldığında kamuoyuyla paylaşılacaktır." 

 

Galatasaraylı taraftar metro seferlerini durdurdu

Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi sarı-kırmızılı taraftarların meşale yakması nedeniyle Şişli-Mecidiyeköy metrosu kapatıldı.

Fenerbahçeli taraftarların yaptığı tezahüratı Galatasaray'a karşı söylediler

Galatasaray-Beşiktaş derbisi öncesi gerilim artıyor. Fenerbahçeli taraftarların Beşiktaş'ın kurucusuna yaptığı tezahüratı, Beşiktaşlı taraftarlarda Galatasaray için yaptı.

Beşiktaş taraftarı 30 otobüs ile yola çıktı dev derbi heyecanı bu akşam yaşanacak

Bu akşam saat 20.00'da mücadele edecek olan Galatasaray ve Beşiktaş maçı öncesi siyah beyazlı ekibin taraftarı maçın oynanacağı stada doğru yola çıktı