Ana Sayfa | TEKNOLOJİ Facebook

Facebook indir, ücretsiz mobil Facebook indir

Facebook indir

En çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook indirmek çok kolay. Tek yapmanız gereken haberimizin altındaki linke tıklamak.

Facebook indir, Facebook yükle, bedava facebook, facebook güncel indir, facebook indirmek için tıklayınız, Rakiplerine göre en çok tercih edilen sosyal medya sitesi olmayı başarırken, dünyanın dört bir yanında çeşitli kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Son günlerde popülerliğini kaybeden Facebook, tüm bu düşüş grafiğine rağmen hala sosyal medyanın en çok kullanılan ismi olarak karşımıza çıkıyor.Hemen Facebook kaydol giriş yap ve dostlarınla paylaşımlarda bulun. Birbirinden güzel oyunlar oynamak istiyorsan facebook indir. Facebook indir ve sevdiğin ünlüleri yakından takip et. En popüler olan sosyal paylaşım sitesinde sende yerini almak istiyorsan facebook indir. Facebook indirmek için yazımızı okuyun ve birkaç adımda sizde bir facebook kullanıcısı olun. Facebook indirmek için haberimizin altındaki linke tıklamanız yeterli facebook indir, facebook yükle..
FACEBOOK İNDİR


Sosyal medya devi Facebook'a 500 milyon dolar ceza kesildi

En çok kullanılan sosyal ağ Facebook'un bir fimanın sanal gerçeklik teknolojisini yasa dışı kullandığı iddia edildi. Facebook bu nedenle 500 milyon dolar cezaya mahkum edildi

Facebook'tan yarın teslim tarihi başlıklı metinleri paylaşmayın uyarısı

Facebook, son dönemlerde sıkça paylaşılan, hesapların çalınacağına yönelik paylaşımların yapılmaması konusunda uyarıda bulundu.

Facebook'un güvenlik kontrolü özelliği yanlış alarm verdi

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un bombalı saldırılara, patlamalara, özel durumlara uygun düzenlediği güvenlik kontrolü özelliği Tayland'da yanlış alarm verdi.