Ana Sayfa | TEKNOLOJİ Oyunlar

Android için Candy Crush Saga indir

Candy Crush Saga

Akıllı telefona sahip hemen hemen herkesin sevdiği oyun Candy Crush Saga'yı cep telefonunuza indirmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Popüler oyunlar arasında yer alan Candy Crush Saga adlı oyunu indirmek artık çok kolay. Herkesin merakla ve beğeni ile oynadığı Candy Crush Saga'ya ulaşmak artık çok kolay.Candy Crush Saga oyununu başlatmak artık çok basit. Uygulamayı indirdikten sonra hemen play tuşuna basıyorsunuz ve ardında oyunu başlatıyorsunuz. Candy Crush Saga oyunu ise çok basit, şekerci dükkanındaki şekerlier yok etmeye çalışacaksınız. Candy Crush Saga en önemli kuralı ise 23 tane şekeri yan yana getirerek yok etmek. Bu yok ettiğiniz her şeker için puanlar kazanacaksınız ve bu puanlar ile level atlayacaksınız. Uygulamada sizi zorlayan noktalarda size işaretler verecektir.

Candy Crush Saga indirmek için tıkla


Gregory van der Wiel İsviçre'ye uçmak için kulübe 20 bin Euro ödedi

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Gregory van der Wiel, "Gidersen para cezası keseriz" diyen yönetime 20 bin Euro ödeyerek İsviçre'ye fotoğraf çekimine gitti.

Super Mario Run'a büyük ilgili Milyonlar kazandırdı

Super Mario Run App Store'da yayınlanmasının üzerinden 5 gün geçmesine rağmen yapımcısına milyonlar kazandırdı. Pokemon Go çıkışının 3. gününde 5.6 milyon indirilirken, Super Mario Run ise ilk gününde 2.85 milyon kez indirildi.

Yerli oyun vou rekor indirmeye ulaştı

Yerli geliştirici Foxenon Games tarafından geliştirilen Vovu, Google Play Store'da bir milyon indirme rakamına ulaştı.