Ana Sayfa | TEKNOLOJİ Oyunlar

Şeker Patlatma oyunu Candy Crush Saga oyunu indir

Cady Crush Saga

Hemen hemen herkesin severek oynadığı şeker patlatma oyunu Candy Crush Saga'yı siz de indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

Yukarıdaki linkten oyunu indirdikten sonra oyunu açıyoruz isterseniz Facebook hesabınızdan bağlanarak PC başında olduğunuz zaman PC'den oynayabilirsiniz. Oyunda üç aynı renkteki şekeri yan yana veya üst üste getirdiğimizde şekerler parçalanır, fakat oyundaki amacımız daha çok şekeri parçalayıp daha yüksek skor elde etmek olduğu için 4 veya 5 adet aynı renkteki şekeri yanyana veya üst üste getirdiğimizde bonus parçalayıcılar gelecektir. Bu bonus şekerlerle daha çok şeker parçayabileceğiz.Oyunun seviyeleri arttıkça daha da zorlaşacaktır. Keyifli oyunlar dileriz.

Candy Crush indirmek için tıkla


Gregory van der Wiel İsviçre'ye uçmak için kulübe 20 bin Euro ödedi

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Gregory van der Wiel, "Gidersen para cezası keseriz" diyen yönetime 20 bin Euro ödeyerek İsviçre'ye fotoğraf çekimine gitti.

Super Mario Run'a büyük ilgili Milyonlar kazandırdı

Super Mario Run App Store'da yayınlanmasının üzerinden 5 gün geçmesine rağmen yapımcısına milyonlar kazandırdı. Pokemon Go çıkışının 3. gününde 5.6 milyon indirilirken, Super Mario Run ise ilk gününde 2.85 milyon kez indirildi.

Yerli oyun vou rekor indirmeye ulaştı

Yerli geliştirici Foxenon Games tarafından geliştirilen Vovu, Google Play Store'da bir milyon indirme rakamına ulaştı.