Ana Sayfa | TÜRKİYE

Cumhurbaşkanı Erdoğan bisiklet turunda pedal çevirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun tanıtımı amacıyla pedal çevirdi

Erdoğan, Dünya Şampiyonu Fabrice Mels'in bindiği bisikletin kadrosu ile aynı özelliklere sahip 20 vitesli, hidrolik frenleri olan, karbon gövdeli bir bisikletle basın turunda pedal çevirdi.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu" tanıtım etkinleri kapsamında basın turuna katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin, eşlik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, tanıtım turu sonrasında kısa açıklamada bulundu. Erdoğan bisiklet konusunda Türkiye'nin yeterli seviyede olmadığını. Konya gibi bazı illerde bisikletin yaygın olduğunu bunu Türkiye'ye sevdirilmesi gerektiğini belirtti.

O BİSİKLET ERDOĞAN İÇİN ÖZEL ÜRETİLDİ
Salcano Bisiklet'in Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun sponsorlarından Bayram Akgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan özel bisikletin tasarımı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.Bisikletin yapıldığı tesiste konuşan Akgül, "Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun hem Türkiye'nin bisikletinin tanıtılması açısından, hem de Türkiye'nin tanıtımı açısından büyük bir şans olarak görüyoruz" dedi.

Başkentte 1 Mayıs günü üst düzey güvenlik önlemleri alınacak

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için başkent Ankara'da güvenlik önlemleri arttırılacak

Tecavüze uğrayan genç kız intihar etti tecavüzcüsü dövülerek öldürüldü

Aydın'da dağlık bir alanda üç kişinin tecavüz ettiği genç kızın intihar etmesi üzerine kızın akrabaları tecavüzcülerden birini döverek öldürdü

72 bin polisle Türkiye genelinde huzur operasyonu

Daha önce 72 bin polisle yapılan huzur operasyonunun bir yenisi 72 bin polisle tekrar gerçekleştiriliyor