Ana Sayfa | TÜRKİYE

Cumhurbaşkanı Erdoğan bisiklet turunda pedal çevirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun tanıtımı amacıyla pedal çevirdi

Erdoğan, Dünya Şampiyonu Fabrice Mels'in bindiği bisikletin kadrosu ile aynı özelliklere sahip 20 vitesli, hidrolik frenleri olan, karbon gövdeli bir bisikletle basın turunda pedal çevirdi.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu" tanıtım etkinleri kapsamında basın turuna katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin, eşlik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, tanıtım turu sonrasında kısa açıklamada bulundu. Erdoğan bisiklet konusunda Türkiye'nin yeterli seviyede olmadığını. Konya gibi bazı illerde bisikletin yaygın olduğunu bunu Türkiye'ye sevdirilmesi gerektiğini belirtti.

O BİSİKLET ERDOĞAN İÇİN ÖZEL ÜRETİLDİ
Salcano Bisiklet'in Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun sponsorlarından Bayram Akgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan özel bisikletin tasarımı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.Bisikletin yapıldığı tesiste konuşan Akgül, "Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun hem Türkiye'nin bisikletinin tanıtılması açısından, hem de Türkiye'nin tanıtımı açısından büyük bir şans olarak görüyoruz" dedi.


Yüksek hızlı tren 18 ili birbirine bağlayacak

Türkiye'de 2023 yılına kadar yapımına başlanacak olan demiryolu projeleriyle ülke nüfusunun yarısına yakınının yaşadığı 18 il birbirine bağlanacak.

Savcıya hocam diyerek şüphe uyandıran kurmay albay tutuklandı

YAŞ kararlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasına sunduğu fotoğrafla tanınan Kurmay Albay Fehmi Atuk tutuklandı.

Balıkesir'de patlama sesi duyuldu ardından yangın çıktı

Balıkesir'in ilçesi Ayvalık'ta bir yağ fabrikasında çıkan küçük çaplı patlamanın ardından yangın çıktı.