Ana Sayfa | TÜRKİYE

Survivor yarışmasında inanılmaz ödül

Survivor yarışmasında ödül

Survivor All Star'da ödül oyunlarının en büyüğü dün akşam verildi. Survivor All Star ödülü oyunu bu kez gözyaşlarına neden oldu.

Survivor All Star ödül oyunu heyecanı vardı ancak bu ödül oyunu diğerlerinden çok farklıydı. Survivor All Star'ın dün akşam ekrana gelen ödül oyunu bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler'i gözyaşına boğuldu. Acun Medya yarışmacılara büyük bir sürpriz yapacak ve ailelerini Dominik'e getirdi. Müthiş bir ödül oyununun oynanacağı Survivor son bölümünde kimin kazanacağı merak konusuyken ödülün ne olduğunu Acun Ilıcalı yine sürpriziyle birlikte açıkladı. Yarışmacılar ödül açıklandığında bu kez çığlıklar atamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Survivor All Star'ın son ödül oyununda yarışmayı kazanan takım aileleriyle vakit geçirdi ve birlikte yemek yeme fırsatını yakaladılar.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA GÖZYAŞI SEL OLDU

Acun Medya'nın sahibi, Survivor'ın sunucusu Acun Ilıcalı, ödülü şu sözlerle açıkladı: "Ödül sizi bir sofraya oturtuyoruz ve çok güzel bir yemek yiyorsunuz ama kiminle. En sevdikleriniz Dominik'te." En sevdiği isimlerin, ailelerinin orada yanı başlarında olduğunu görünen Survivor All Star yarışmacıları şoka uğradılar. Çığılıklarla karşılanan ödül oyunu yerini gözyaşlarına bıraktı. Ödülü kimin kazanacağı ve ailesiyle kimlerin yemek yiyeceği büyük merak konusu.

SURVİVOR ALL STAR ÖDÜL OYUNU ÖZETİ

Gönüllüler her ne kadar ilk karşılaşmad 1-0 öne geçse de Ünlüler oldukça hırslıydı. Bu hırsla arda arda yarışan Hakan , Merve ve Doğukan Manço ile durumu 3-1'e taşıdı. Turabi ve Begüm her ne kadar skoru eşitlese de Hakan, Doğukan ve Merve Aydın ile yine öne geçmeyi ve farkı açmayı başardı ve Ünlüler: 6-3 skora yükseldi. Hilmicem skoru 6-4'e getirip farkı 2'ye indiren isim oldu. Ama sonrasında Ünlüler yine bir seri yakaladı ve Hakan ve Merve ile 8-4 yaptı. Doğukan'ın kural hatası, diskalifiye edilmesine neden oldu ve sayı Gönüllüler takımına geçti. 8-5 olmuştu durum. Sonrasında Hakan ve Hilmicem karşı karşıya geldi, Hakan eşi Gizem'i görme pahasına bugünkü oyunlarda büyük performans sergiledi ve Hilmicem'i de mağlup ederek takımını 9-5 öne geçti. Gönüllüler Hasan ve Turabi ile 9-7 yaptı durumu. Son etapta Begüm ile Serenay karşı karşıya geldi. Serenay son anda kazandı ve ödülü ünlülere getirdi. Ünlüler tarihi ödülü 10-7 kazandı.

BEGÜM AĞLADI!

Begüm ise gözyaşlarına boğuldu bu duygusal ödül sonrası. Begüm ağladı yıprandı ve ailesiyle yemek yiyemeyeceği için çok üzüldü. Begüm'ü teselli etmek takım arkadaşlarına düştü. Acun Ilıcalı kazanan takımı ödüle yolcularken, Gönüllüler'in de üzülmesini istemediği ve ailevi durum olduğu için sahilde 5'er dakikalık görüşme izni verdi.


Diyarbakır'da şehit düşen polis memuru için son görev

Diyarbakır'ın Sur ilçesi Dicle Üniversitesi yerleşkesinde teröristlerin saldırısı sonucunda şehit düşen Furkan Demir'in cenazesi memleketine uğurlandı

Konya'da camide facia yaralılar var

Konya’daki Uluırmak Muradiye Cami’nin çatısı kar nedeniyle çökünce kazada 5 kişi yaralandı

Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Dilberoğlu da PKK operasyonuna katıldı

Askerler tarafından yürütülen Kazan Vadisi operasyonunda Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu da yer aldı.