Ana Sayfa | TÜRKİYE

İstanbul'da 24 Temmuz günü elektrikler kesilecek

elektrik kesintisi

Anadolu Yakası'nda Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 24 Temmuz'da elektrik kesintisi yapılacak

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 24 Temmuz Cuma günü Ataşehir'de 09.00 ile 15.00 saatleri arasında, Barbaros Mahallesi, Ardıç, Şebboy, Begonya, Menekşe sokaklara, 15.00 ile 18.00 arasında Yeni Sahra Mahallesi, Metin, Susuz, İkizler, Zaloğlu, Ortabahar, Zafer sokaklara elektrik verilemeyecek.

Beykoz'da 09.00 ile 13.00 saatleri arasında Mahmut Şevketpaşa Mahallesi, Cenaplar Sokak, 10.00 ile 16.00 arasında Anadolu Kavağı Mahallesi, Mirşah Hamam, Eğriboyun sokaklar, Çekmeköy'de 09.00 ile 13.30 arasında Çatalmeşe Mahallesi, 179, 176, 180, 178, 177, 175, 174, 171, 173, 168, 172. sokaklar, 10.30 ile 17.30 arasında Reşadiye Mahallesi, Yeşilvadi, Çimenlik, Mandıra, Kösepınar, Esen Çile, Dumanlı Vadi, Güneş, Uzun Çıkmazı, Şifa, Reşadiye, Kestanelik, Sultan Reşat, Cumhuriyet, Güvercin sokaklar, 10.00 ile 14.00 arasında Ömerli Mahallesi, Yüzyıl, Ömerli, Kınalı Keklik, Dr. Erdal Yılmaz ve Çayır sokaklar elektrik alamayacak.

Kesintinin uygulanacağı diğer bölgeler, şu şekilde:

"Kartal'da 09.00 ile 14.00 saatleri arasında Karlıktepe Mahallesi, Göl, Atılgan, Ara, Zeytinlikevler, Fahri Korutürk, Sütçüler, Badem, Adem Yavuz, Ekin, Çınardibi, Çınarüstü, Çeşme, Yurttaş, Başkomutan, Güzelbahar, Soğanlık sokaklar.

Pendik'te 09.00 ile 14.00 saatleri arasında Esenyalı Mahallesi, Karcı, Mahya, Dingin, Yanyol, Yalı, Mühür, Uygar, İbn-i Batuta, Önder, Başarılı, Teyyare, Nilüfer, Aslanlı, Kireçburnu, Metehan, Kuka, Arzuhal, Çalışanlar, Telkari, Altınışık, Hafızlar, Harun, Gölet, Ender, Zümre, Asilzade, Necmettin Erbakan, Asitane, Balmumu, Ayvaz, Sıcak, Akşam, Adap sokaklar.

Sancaktepe'de 11.00 ile 12.00 saatleri arasında Emek Mahallesi, Resim, Batı, Esenşehir, Bardak sokaklar.

Tuzla'da 09.00 ile 13.00 saatleri arasında Orta Mahallesi, Özvatan, Demokrasi sokaklar, 14.00 ile 18.00 arasında Orta Mahallesi, Üniversite, Demokrasi, Gülbahar, Nurbaba sokaklar.

Ümraniye'de 09.00 ile 12.00 saatleri arasında İstiklal Mahallesi, Gümüş, İlker, Enes, Sema, Güneysu, Cihan, Marmara sokaklar, 12.00 ile 15.00 arasında Elmalıkent Mahallesi, Dirhem, Ergeç, Anadolu, Dolaylı, Atıf Çıkmazı, Süha-Çekim, Ayazağa, Özyavuz sokaklar ve Şerifali Mahallesi, Serdivan, Emin, Barbaros, Türker, Turgut Özal, Şehit, Mevdudi, Kutup, Kule, Dergah sokaklar, 09.00 ile 11.00 arasında Esenşehir Mahallesi, Gündeş, Necip Fazıl, Haseki, Kömür ve Kuru sokaklar."


DAEŞ'e ait 182 hedef vuruldu 18 terörist öldürüldü

Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'nda 182 DAEŞ hedefi vurulurken 18 terörist etkisiz hale getirildi

Meteorolojiden 5 il için önemli uyarı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından 5 il için buzlanma ve don uyarısı yapıldı

İstanbul'un hangi ilçelerinde 21 Ocak Cumartesi günü elektrikler kesilecek

İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan bazı ilçelerinde 21 Ocak Cumartesi günü elektrikler kesilecek