Ana Sayfa | TÜRKİYE

Terhisinden 15 gün sonra geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi

 Ömer Tunç

Terhis olduktan 15 gün sonra temizlik şirketinde çalışmalaya başlayan Ömer Tunç geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi

Kaza saat 20.30 sıralarında Merkez  Yıldırım ilçesi Çevre yolu Ulus Mahallesi Kavşağı’nda meydana geldi. Şehir merkezinden  Ankara istikametine giden 30 yaşındaki F.K. yönetimindeki Otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan Ömer Tunç (22) ve Fuat Yalçın’a (24) çarptı. Çevredekilerin  haber vermesiyle olay yerine gelen 112 Acil servis ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalede Ömer Tunç’un hayatını kaybettiğini belirledi.  Ağır yaralanan Fuat Yalçın ise Şevket Yılmaz  eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

15 GÜN ÖNCE TESKERE ALMIŞTI
Kazada ölen Ömer Tunç’un  Suriye sınırında  askerlik yaptığı ve 15 gün önce teskere alıp geldiği  Bursa’da geçtiğimiz hafta bir temizlik firmasında işe başladığı öğrenildi. kaza yerine gelen Tunçun yakınları sinir krizleri geçirdi.
Kazayı duyup  ve olay yerine gelen yaklaşık 600 kişi, aynı yolda daha önce meydana gelen kazalarda 5 kişinin öldüğünü belirterek eylem yaptı. Yolu trafiğe kapatan mahalle sakinleri, defalarca uyarmalarına, alt veya üst geçit yapılması yönündeki taleplerine ilgisiz kalındığını belirttiler. Mahalleli, 1 saat sonra eylemlerine son vererek yolu trafiğe açtı. Bazı vatandaşlar ise kazaya neden olan otomobili taşlayıp, camlarını kırarak araca hasar verdiler.

SÜRÜCÜ ZABITA ARACINA SIĞINIP POLİSE TESLİM OLDU
Bu arada otomobil sürücüsü F.K., ise yoldan geçen bir zabıta aracına sığındı. F.K., daha sonra zabıta ekibi tarafından polise teslyim edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Yüksek hızlı tren 18 ili birbirine bağlayacak

Türkiye'de 2023 yılına kadar yapımına başlanacak olan demiryolu projeleriyle ülke nüfusunun yarısına yakınının yaşadığı 18 il birbirine bağlanacak.

Savcıya hocam diyerek şüphe uyandıran kurmay albay tutuklandı

YAŞ kararlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasına sunduğu fotoğrafla tanınan Kurmay Albay Fehmi Atuk tutuklandı.

Balıkesir'de patlama sesi duyuldu ardından yangın çıktı

Balıkesir'in ilçesi Ayvalık'ta bir yağ fabrikasında çıkan küçük çaplı patlamanın ardından yangın çıktı.