Ana Sayfa | TÜRKİYE

O görüntüler hakkında okul yöneticisinden açıklama geldi

anaokulu

Çekmeköy'de bir anaokulunda bir çocuğun, diğer çocuklar tarafından topluca dövülmesi olayının ardından Sevimli Papatyalar Sübyan Okulu'nun yöneticisinden olayla ilgili açıklama geldi

İstanbul Çekmeköy'de yer alan Sevimli Papatyalar Sübyan Okulu'nda bir grup çocuğun tek başına bir çocuğu dövmesi ve öğretmenin de bu olayı engellememesine dair gürünteler velilerin tepkisi çekti. Görüntüyü izleyen Mehtap Uluğturhan adlı bir veli, hem İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne hem de karakola şikayette bulundu.

Söz konusu anaokulunun yöneticisi ise olaya dair bir açıklamayı sosyal medya hesabından paylaştı. Açıklamada okulun yöneticisi şunları söyledi:

"Sevgili velilerim ve takipçilerim,

Son zamanlarda yaşanan olayların ardından kötü yorumlara maruz kalmamak adına sayfamı kapatmıştım. Okulumuzda asla gerçekleşmesini istemeyeceğim talihsiz bir olay yaşandı fakat ortalıkta gezen yorumlar yalandır. Öğretmenimizin kısa bir ihmali sonucunda dövdürüyorlar şeklinde suçlamalar yapıldı. Ses kaydı olmamasına rağmen çocuklara dövün dendi şeklinde iftiralar atıldı. Ortada böyle bir şey yoktur. Bu durumdan rahatsız olan velinin şikayeti üzerine ben tereddütsüz kamerayı açtım ve izlettim. Olayları izlemem sonucunda öğretmeni işten çıkardık zaten ama amaçları çocukların rahatsızlığı değil de başka bir şeymiş. Öğretmen çıkmasına rağmen gizli gizli o görüntüler çekilip yalan yanlış yorumlar ve iftiralarla sosyal medyaya yansıtıldı. Ben uzun süredir bu işin içerisindeyim. Bu zamana kadar benimle olan beni tanıyan velilerim böyle bir şeyle asla karşılaşmadı. Bizi bilen bilir ve o bilip güvenenler en büyük destekçimdir. Ben Her zaman velilerimin ve çocuklarımın yanında olup büyük küçük her sorunlarını çözme yolunda oldum. Fakat bu velinin amacı olayı çözmek değil de benim Kur'an-ı Kerim eğitimi verdiğim okulumu kapattırmaktır. Benim sayfamda okulumun nasıl olduğu çok açık ortada. Hiç kimseden de bir şikayet almamışken bir olayı bu kadar abartılıp yaymanın bir iftira olduğu açık ve ortada. Bu yapılanlar karşılıksız kalmayacaktır. Allah bu din düşmanlığı besleyenlere karşı bizim yanımızdadır."

 

Tunceli'deki operasyonlarda ele geçirilenler şok etti

Tunceli'de teröristlere yönelik operasyonlarda kilolarca amonyum nitratla çok sayıda tıbbi malzeme ele geçirildi

Dikkat kar kalınlığı 25 santimetreyi aşacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün ardından AKOM da İstanbul için kar yağışı uyarısında bulundu

Sosyal medyanın fenomen Gaziantep tostçusu müşteri akınına uğradı

"Tostçu Erol" lakabıyla sosyal medyada fenomen olan Gaziantepli usta Mehmet Erol Sorgulu dilden dile dolaşıyor.