Ana Sayfa | TÜRKİYE

Ankara'da hava sıcaklığı 36 dereceye yükseldi

ankara

Başkent Ankara'da hafta başından yana sıcak hava etkili oluyor. Ankara'da sıcaklık değeri bugün 36'ya yükseldi

Başkentte hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi hayatı etkiledi. Hafta başından itibaren etkisini artıran sıcaklık, Ankara merkezinde 36 dereceye ulaştı.Ankara'da sıcak havadan bunalanlar park ve gölge alanlara akın etti.Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi hayatı olumsuz etkiledi. Hafta başından itibaren etkisini artıran sıcaklık, Ankara merkezinde 36 dereceye kadar çıktı.Sıcaktan bunalan vatandaşlar, parklar, gölge alanlar ve su kenarlarında dinlenirken, bazıları da çeşmelerde serinledi.Çocuklar ise Kuğulu Park'ta bulunan kapalı havuzdaki fıskiyelerle oynamayı tercih etti.Meteorolojiden alınan bilgiye göre, sıcaklıkların hafta boyunca devam etmesi bekleniyor.

 


İstanbul'da bugün bazı yollar trafiğe kapanacak

Bu akşam Kadıköy'de oynanacak olan Fenerbahçe-Krasnodar maçı için saat 16.00'dan sonra bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

Patentini aldı lise mezunu su israfına karşı bu keşfe imza attı

Ordu'da yaşayan lise mezunu 19 yaşındaki genç, su israfını önlemek için bir icata adını yazdırdı

Yoğun bakımda skandal dans edip halay çektiler

Antalya'nın Kepez ilçesindeki özel bir hastanenin hasta bakıcıları 4 yıl önce çekilen görüntülere göre yoğun bakımda halay çekip göbek attılar. Bu durumdan sonra hastane yönetimi personellerin işlerine son verdi.