Ana Sayfa | TÜRKİYE

Öğretmenler Gününün en acı haberi Antalya'dan geldi

Mustafa Kevser

Bir seminere katılmak için Hatay'dan Antalya'ya giden okul müdürü Mustafa Kevser, geçirdiği kalp krizi sonucu Öğretmenler Gününde hayata gözlerini yumdu

Hatay’ın Defne İlçesi’ndeki Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesinin müdürü Mustafa Kevser, seminere katılmak için Antalya’nın Serik İlçesi Belek Turizm Merkezi’nde yer alan Limyra Otel’e geldi.Dün akşam saatlerinde kalp krizi geçiren Keser’e ilk müdahaleyi, otelde bulunan görevliler ve meslektaşları yaptı. Durumun bildirilmesi üzerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri, Mustafa Keser’in yaşamını yitirdiğini belirledi.Yapılan incelemenin ardından Keser’in cenazesi, toprağa verilmek üzere Hatay’a gönderildi.


Zonguldak Orman Bölge Müdürü Vatandaşlarımız kazara yangın çıkarıyor canları sağ olsun

Zonguldak, Bartın ve Karabük'te çıkan yangınlar nedeniyle ormanların yaşlandığını belirten Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, "Vatandaşlarımız kazara yangın çıkarıyor ama onların canları sağ olsun" dedi.

Kırıkkale'de onlarca güvercini zehirleyen kişi tespit edildi

Kırıkkale'de Hüseyin Kahya Parkı'nda onlarca güvercini zehirleyerek telef edenin zihinsel engelli olduğu açıklandı.

Nusaybin'de iki grup arasında silahlı çatışma 2 ölü 3 yaralı

Mardin'in Nusaybin kentinde iki grup arasında çıkan tartışma büyüyerek silahlı çatışmaya dönüştü. 3 kişinin yaralandığı çatışmada 2 kişi de hayatını kaybetti.