Ana Sayfa | TÜRKİYE

Metro ve Avrasya Tüneli'nden geçiş saatleri değişti işte o saatler


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa yakasından Anadolu'ya geçişlerde yoğun kar yağışı nedeniyle metro ve Avrasya Tüneli'nin saatlerini uzattı.

İstanbul'da yoğun kar yağışı, iş çıkışı saati trafik yoğunluğunu yüzde 90'a kadar yükseldi. Şehrin bazı noktalarında trafik durma noktasına geldi. Özellikle iki yaka arasında ulaşım sorunları yaşanıyor.

AVRASYA TÜNELİ'NDEN GEÇİŞ 23.00'E KADAR UZATILDI

Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde oluşan sorunları engenlenmesi amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrasya Tüneli'nden geçişlerin saat 23.00'a kadar uzatıldığını açıkladı. Avrasya Tüneli normal şartlarda 21.00'da araç trafiğine kapatılıyordu.

METROLAR, 06.00'YA KADAR ÇALIŞACAK

Vatandaşların evlerine rahat ulaşması amacıyla ise metro seferleri sabah 06.00'a kadar devam edecek. Marmaray'da da seferler gece saat 01:00'a kadar devam edecek.


Mobilya atölyesine operasyon düzenlendi bulunanlar patlayıcıdan daha güçlü

Mobilya atölyesine operasyon düzenleyen Diyarbakır polisi, RDX ve C4 tipi patlayıcıdan daha güçlü olduğu söylenen PETN tipi patlayıcıya ulaşıldı.

Çocuklarıma haram para yedirtmem diyen temizlik işçisi bulduğu çekleri sahibine verdi

Yalova'da çalışan temizlik işçisi yerde bulduğu toplam değeri 50 bin TL'lik çekleri "Biz asgari ücretle çalışıyoruz ama çoluğuma çocuğuma haram yedirmem." diyerek sahibine teslim etti.

Cinayet suçundan aranıyordu ünlü köftecinin içine gasp ettiği otomobille girdi

Bursa'da cinayet suçundan aranan Okan Aksu, gasp ettiği arabayla köftecinin içine girip 10 kişiyi yaraladı.