Ana Sayfa | TÜRKİYE

Metro ve Avrasya Tüneli'nden geçiş saatleri değişti işte o saatler


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa yakasından Anadolu'ya geçişlerde yoğun kar yağışı nedeniyle metro ve Avrasya Tüneli'nin saatlerini uzattı.

İstanbul'da yoğun kar yağışı, iş çıkışı saati trafik yoğunluğunu yüzde 90'a kadar yükseldi. Şehrin bazı noktalarında trafik durma noktasına geldi. Özellikle iki yaka arasında ulaşım sorunları yaşanıyor.

AVRASYA TÜNELİ'NDEN GEÇİŞ 23.00'E KADAR UZATILDI

Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde oluşan sorunları engenlenmesi amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrasya Tüneli'nden geçişlerin saat 23.00'a kadar uzatıldığını açıkladı. Avrasya Tüneli normal şartlarda 21.00'da araç trafiğine kapatılıyordu.

METROLAR, 06.00'YA KADAR ÇALIŞACAK

Vatandaşların evlerine rahat ulaşması amacıyla ise metro seferleri sabah 06.00'a kadar devam edecek. Marmaray'da da seferler gece saat 01:00'a kadar devam edecek.

Şırnak'taki operasyonlarda 40 terörist etkisiz hale getirildi

Terör örgütü PKK'ya yönelik Şırnak'ın Uludere ilçesinde devam eden operasyonlar kapsamında 40 terörist etkisiz hale getirildi

İBB binasında şok intihar Güvenlik amiri çatıda ölü bulundu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde uzun yıllardır çalışan güvenlik amiri binanın çatısında intihar etti

Rüşvet aldığı iddia edilen 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı tutuklandı

İstanbul Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı H.A ile avukat S.B, rüşvet aldıkları ve verdikleri gerekçesiyle nöbetçi hakimlikçe tutuklandı