Ana Sayfa | TÜRKİYE

Metro ve Avrasya Tüneli'nden geçiş saatleri değişti işte o saatler


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa yakasından Anadolu'ya geçişlerde yoğun kar yağışı nedeniyle metro ve Avrasya Tüneli'nin saatlerini uzattı.

İstanbul'da yoğun kar yağışı, iş çıkışı saati trafik yoğunluğunu yüzde 90'a kadar yükseldi. Şehrin bazı noktalarında trafik durma noktasına geldi. Özellikle iki yaka arasında ulaşım sorunları yaşanıyor.

AVRASYA TÜNELİ'NDEN GEÇİŞ 23.00'E KADAR UZATILDI

Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde oluşan sorunları engenlenmesi amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrasya Tüneli'nden geçişlerin saat 23.00'a kadar uzatıldığını açıkladı. Avrasya Tüneli normal şartlarda 21.00'da araç trafiğine kapatılıyordu.

METROLAR, 06.00'YA KADAR ÇALIŞACAK

Vatandaşların evlerine rahat ulaşması amacıyla ise metro seferleri sabah 06.00'a kadar devam edecek. Marmaray'da da seferler gece saat 01:00'a kadar devam edecek.


Mardin'de PKK'nın infaz listesi bulundu bakın o listede AKP'li vekiller var

Mardin'de devam eden terör örgütüne yönelik operasyonlarda PKK'nın infaz listesine ulaşıldı

Başbakan Yardımcısı Kaynak Türkiye'ye 3 milyon mülteci geliyor

Bir TV programında konuşan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İran'dan 3 milyon mültecinin Türkiye'ye geldiğini ve İran'ın bu göçlerde yardımcı olmaktan ziyade göz yumduğunu açıkladı

Sakarya'da bin 150 polis yarım saat içinde acil göreve çağrıldı vali açıklama yaptı

Sakarya'da Vali Hüseyin Avni Coş ve Sakarya Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı'nın talimatıyla bin 150 polis acil koduyla göreve çağrıldı