Ana Sayfa | TÜRKİYE

Türk Hava Yolları bugünkü tüm seferlerini de iptal etti


Türk Hava Yolları İstanbul'da Cuma gününden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle bugün de Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından yapacağı tüm seferlerini iptal etti.

Cuma gününden itibaren İstanbul'da etkisini sürdüren kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. THY, Atatürk Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılacak olan 277 iç ve dış hat seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti. İstanbul'da şehir hatları vapur seferleri de iptal edildi. Kısıtlı görüş nedeniyle İstanbul Boğazı da çift yönlü gemi geçişine kapatıldı.

THY'DEN AÇIKLAMA VAR

THY'nin resmi internet sitesinde konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:"09 OCAK 2017 tarihinde, "İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen meydanlarında beklenen meteorolojik hadise (kar yağışı-buzlanma -kuvvetli rüzgar) nedeniyle aşağıdaki seferlerimiz iptal edilmiştir. Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.thy.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz"Bu arada Atatürk Havalimanı'nda yoğun kar yağışı nedeniyle yaşanan bilet iptal ve otel desk kuyruklarının azaldığı ve bir çok seferin de normale döndüğü görüldü.

VAPUR SEFERLERİ İPTAL

Öte yandan İstanbul'da şehir hatları vapur seferleri de iptal edildi. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, İstanbul Boğazında kısıtlı görüş nedeniyle gemi geçişlerinin gece çift yönlü askıya alındığı belirtildi.

Şırnak'taki operasyonlarda 40 terörist etkisiz hale getirildi

Terör örgütü PKK'ya yönelik Şırnak'ın Uludere ilçesinde devam eden operasyonlar kapsamında 40 terörist etkisiz hale getirildi

İBB binasında şok intihar Güvenlik amiri çatıda ölü bulundu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde uzun yıllardır çalışan güvenlik amiri binanın çatısında intihar etti

Rüşvet aldığı iddia edilen 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı tutuklandı

İstanbul Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı H.A ile avukat S.B, rüşvet aldıkları ve verdikleri gerekçesiyle nöbetçi hakimlikçe tutuklandı