Ana Sayfa | TÜRKİYE

Türk Hava Yolları bugünkü tüm seferlerini de iptal etti


Türk Hava Yolları İstanbul'da Cuma gününden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle bugün de Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından yapacağı tüm seferlerini iptal etti.

Cuma gününden itibaren İstanbul'da etkisini sürdüren kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. THY, Atatürk Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılacak olan 277 iç ve dış hat seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti. İstanbul'da şehir hatları vapur seferleri de iptal edildi. Kısıtlı görüş nedeniyle İstanbul Boğazı da çift yönlü gemi geçişine kapatıldı.

THY'DEN AÇIKLAMA VAR

THY'nin resmi internet sitesinde konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:"09 OCAK 2017 tarihinde, "İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen meydanlarında beklenen meteorolojik hadise (kar yağışı-buzlanma -kuvvetli rüzgar) nedeniyle aşağıdaki seferlerimiz iptal edilmiştir. Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.thy.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz"Bu arada Atatürk Havalimanı'nda yoğun kar yağışı nedeniyle yaşanan bilet iptal ve otel desk kuyruklarının azaldığı ve bir çok seferin de normale döndüğü görüldü.

VAPUR SEFERLERİ İPTAL

Öte yandan İstanbul'da şehir hatları vapur seferleri de iptal edildi. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, İstanbul Boğazında kısıtlı görüş nedeniyle gemi geçişlerinin gece çift yönlü askıya alındığı belirtildi.


Talihsiz kaza 3 yaşındaki çocuk kaynar süt kazanının içine düştü

Aydın'da bir evin bahçesinde süt kaynatan annenin 3 yaşındaki çocuğu kazanın içine düştü

2 ay önce böbrek nakli olmuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın acı günü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halasının oğlu böbrek yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti

İzmir'de facia olay taksiyi otomatik silahla taradılar 2 kişi öldü

İzmir'de seyir halindeki taksinin otomatik silahlarla taranmasıyla 2 kişi hayatını kaybetti. Olayın altından kan davası çıktı