Ana Sayfa | TÜRKİYE

Karda yere düşen kadının feryatları yürekleri burktu


Bursa'da olumsuz hava şartları yüzünden yeterli temizliğinde yapılmaması nedeniyle böbrek hastası olan genç kız, "Ne olur böbreğime bir şey olmasın" diyerek gözyaşı döktü.

Bursa'da kar ve soğuk hava hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kaldırımlarda yeterli temizlik yapılmadığı için buzda düşen genç kız, 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.Edinilen bilgiye göre, Doğanbey Mahallesi Haşimişcan Caddesi üzerinde meydana gelen olayda Duygu T. isimli bayan Şehreküstü Metro İstasyonu yakınlarında yürürken buz tutmuş kaldırımda yere düştü.Yerden kalkamayan bayanın yardımına çevredeki esnaf yetişti.

"NE OLUR BÖBREĞİME BİR ŞEY OLMASIN"

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri Duygu T.'nin ilk müdahalesini olay yerinde yaptıktan sonra hastaneye kaldırdı. Acıdan gözyaşlarına boğulan genç bayan böbrek hastası olduğunu tek böbrek ile yaşadığını belirtip "Ne olur böbreğime bir şey olmasın" diyerek gözyaşı döktü.


Trump'ın Türkiye'deki ikizi İslam alemine de zarar vereceğini düşünmüyorum

Giresun'da yaşayan Abdullah Topçu, Trump ile benzerliği konusunda dikkatleri üzerine çekiyor.

Osmaniye'de otomobil ile çarpışan ambulans bir aileyi yok etti

Osmaniye'de ambulans ile otomobilin çarpışmasıyla birlikte trafik kazası meydana geldi. 5 kişi hayatını kaybettiği kazada, ambulansın acil ekibi yaralandı.

El Bab'taki saldırıda ölen şehit uzman çavuş Gamze Özçelik'in arkadaşı çıktı

DAEŞ'in El Bab'ta düzenlediği bombalı saldırıda hayatını kaybeden uzman çavuş Gamze Özçelik'in çok yakın arkadaşı çıktı.