Ana Sayfa | TÜRKİYE

Karda yere düşen kadının feryatları yürekleri burktu


Bursa'da olumsuz hava şartları yüzünden yeterli temizliğinde yapılmaması nedeniyle böbrek hastası olan genç kız, "Ne olur böbreğime bir şey olmasın" diyerek gözyaşı döktü.

Bursa'da kar ve soğuk hava hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kaldırımlarda yeterli temizlik yapılmadığı için buzda düşen genç kız, 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.Edinilen bilgiye göre, Doğanbey Mahallesi Haşimişcan Caddesi üzerinde meydana gelen olayda Duygu T. isimli bayan Şehreküstü Metro İstasyonu yakınlarında yürürken buz tutmuş kaldırımda yere düştü.Yerden kalkamayan bayanın yardımına çevredeki esnaf yetişti.

"NE OLUR BÖBREĞİME BİR ŞEY OLMASIN"

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri Duygu T.'nin ilk müdahalesini olay yerinde yaptıktan sonra hastaneye kaldırdı. Acıdan gözyaşlarına boğulan genç bayan böbrek hastası olduğunu tek böbrek ile yaşadığını belirtip "Ne olur böbreğime bir şey olmasın" diyerek gözyaşı döktü.

Terör örgütü PKK'ya Tunceli'de ağır darbe

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde teröristlere ait çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

26 Nisan 2017 yurt genelinde hava durumu nasıl olacak

Alınan son tahminlere göre yurt genelinde hava sıcaklık değerleri artacak. 26 Nisan 2017 tarihinde hava durumu nasıl olacak, ayrıntılar haberimizde

Midilli'ye kaçak geçmeye çalışan 15 sığınmacı yakalandı

Çanakkale'den yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan 15 sığınmacı yakalandı