Ana Sayfa | YAŞAM

TUS ve STS Tıp Doktorluğu sınav sonucunu öğrenmek için tıkla

TUS ve STS Tıp Doktorluğu

ÖSYM'nin interner sitesinden Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı sonuçları duyuruldu

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (STS Tıp Doktorluğu) sonuçları açıklandı.ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 12 Nisan'da yapılan, 2015-TUS ve STS Tıp Doktorluğu ilkbahar dönemi sınavlarının değerlendirme işlemleri tamamlandı.Adaylar, sınav sonuçlarını,  ÖSYM'nin "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinden, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. Sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.


Yurt geneli hava durumu 1 Mart 2017

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde yağışlar bekleniyor.

Türkiye'den göç eden milyonerlerin sayısını duyunca şok olacaksınız

Savaşın ortasında, kıtlık yaşayan ve az gelişmiş ülkelerden Türkiye'ye gelen göçmenler oldukça fazla konuşuluyor. Peki ya Türkiye'den göçen milyonerler?

3 milyona yakın kazandığı kuponu bir sene sonra arabasından çıktı

Avustralya'da oynadığı loto kuponunu arabada unutan ve 1 sene sonra temizlik yaparken bulan tahlili 2.8 ikramiye kazandığını açıkladı.