Ana Sayfa | YAŞAM

Üretsiz Whatsapp indir, Whatsapp telefona nasıl indirilir

Whatsapp telefona nasıl indirilir

Mesajlaşma servisi Whatsapp sayesinde arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. Peki Whatsapp nasıl indirilir ve nasıl kullanılır

Whatsapp indir Android ve IOS için. Ücretsiz mesajlaşma platformu Whatsapp Messenger hem cepte hem web’de. Whatsapp mobil indir telefona, Whatsapp Web ile bilgisayardan iletişime devam et. Ücretsiz Whatsapp indir hakkında bilgiler haberimizde…Whatsapp ile ilgili diğer bilgilere geçmeden önce Whatsapp nedir bir bakalım…

Whatsapp nedir?

Dünya çapında milyonlarca kişinin tercihi olan Whatsapp uygulamasını indirmek ücretsiz. Ücretsiz indirebileceğiniz uygulama için Whatsapp sizden sadece 2 dolar yıllık ücret talep ediyor. Whatsapp’ı cihazınıza kurduktan sonra telefon rehberinizdeki isimler Whatsapp kullanıcısı ise otomatik olarak senkronize ediliyor.

Whatsapp nereden indirilir?

Whatsapp dünyanın en fazla mesaj gönderilen iletişim platformlarından. Bu kadar ilgi görmesinin sebepleri arasında kolay kullanımı, grup sohbetlerini, yeni eklenen Whatsapp Web ve Whatsapp sesli arama özelliklerini sayabiliriz. Üstelik görüntülü arama da yakında aktif olacak. Hemen Whatsapp indir, tüm bu saydığımız özellikleri kullanmaya başla…

Whatsapp mobili telefon ve tabletlerinize indirmek için cihazınızın işletim sistemine göre Android veya IOS ( Google Play Store ve Apple Store) online marketleri kullanarak ücretsiz ve zahmetsizce indirebilirsiniz.

Whatsapp Web kurulumu

Tüm akıllı telefonlarında kullanılabilen Whatsapp artık bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Whatsapp’ı bilgisayarınızda kullanabilmek için aşağıdaki linkten Whatsapp Web sayfasına ulaşabilirsiniz…

https://web.whatsapp.com/

Whatsapp’ın tüm özelliklerini kullanabileceğiniz Whatsapp Web için sayfada verilen telefonunuza özel direktifleri takip edip yükledikten sonra Whatsapp’ı artık bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Iphone için Whatsapp Web kurulumu

WhatsApp’in en son sürümünü indirin. Jailbreak’li iPhone cihazınızdan Cydia uygulamasını açın. Cydia uygulamasının arama bölümüne “WhatsApp Web Enabler” yazın ve karşınıza çıkan Tweak’i indirin. WhatsApp Web Enabler’ı kurduktan sonra ana menüde bulunan Ayarlar bölümüne girin ve Tweak’i aktifleştirin WhatsApp uygulamasının ayarlar bölümündeki “WhatsApp Web” seçeneğine tıklayın. Bilgisayarınız üzerinden herhangi bir tarayıcısını açın ve web.whatsapp.com adresine gidin. WhatsApp’in Web sürümünde yer alan QR kodunu okutun.

Güncellenen son sürümüyle Whatsapp daha da kullanışlı. Dünyada en çok tercih edilen iletişim ağlarından olmasının sebebi de bu olsa gerek.

WhatsApp Son Görülme Özelliğini Kapatabilirsiniz

WhatsApp üzerinde kullanıcıların en çok dikkatini çeken özelliklerden bir tanesi olan son görülme özelliği, uygulama ile birlikte varsayılan olarak açık bir şekilde gelmektedir. Bu özellik sayesinde bildiğiniz gibi kişi listeniz üzerinde yer alan arkadaşlarınızın veya sevdiklerinizin en son ne zaman WhatsApp üzerinde aktif olduklarını görüntüleme şansına sahipsiniz. Özel nedenlerden dolayı veya kişisel gizlilik amacıyla isterseniz hem iOS hem de Android cihazlarınız üzerinde WhatsApp son görülme özelliğini kapatma şansına sahipsiniz.

Son görülme özelliğini kapatmak için Android ve iOS cihazlarınız üzerinde yapmanız gereken işlem oldukça basit. WhatsApp – Ayarlar – Hesap – Gizlilik – Son Görülme sekmesi altında yer alan “Hiç kimse” seçeneğini seçmeniz, insanların sizlerin son olarak ne zaman WhatsApp’ı kullanmış olduğunuzu görmelerine engel olacaktır. Ayrıca aynı sekme altında yer alan “Herkes” seçeneğini seçerek, herkesin sizin son görülme durumunuza ulaşmasına izin verebilir veya yine aynı sekme altında yer alan “Kişilerim” seçeneğini seçerek, sadece kişi listeniz üzerinde yer alan insanların son görülme durumunuza ulaşmasına izin verebilirsiniz.


Alaçatı Big Fish Açıkdeniz Balık Avı Turnuvası bir ilk

İçingir çifti Yeni Zelanda’da dünyanın en büyük Açıkdeniz Balık Avı Offshore Fishing turnuvalarından birini gördü, bu sayede Türkiye’de bir ilk başarıldı, şimdi Avrupa’nın en önemli turnuvalarından biri Alaçatı’da düzenleniyor. Hafta sonu birbirinden renkli etkinlikler ve workshoplarla Alaçatı keyifli ve hareketli günler yaşatacak..

Cumhuriyetin 93. Yıldönümü Kutlama Sergisi Aydın ve Nazan Erkmen

Cumhuriyetin 93. Yıldönümü Kutlama Sergisi 27 Ekim 2016 Perşembe 16.00’da Doğuş Üniversitesi 4'ncü blok giriş sergi alanında grafik sanatçıları Aydın ve Nazan Erkmen tarafından açılacak.

Ankara'daki FETÖ soruşturmasında 30 kişi tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan FETÖ'ye yönelik soruşturma sonucunda 30 kişi tutuklandı