Ana Sayfa | YAŞAM

Youtube MP3 dönüştürücü indir, müzik indirme programı

Youtube MP3 dönüştürücü

Youtube beğendiğiniz müzikleri dönüştürücü sayesinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz

Youtube MP3 dönüştürücü indirmeden önce haberimizden faydalanabilirsiniz. Youtube dönüştürücü sayesinde artık beğendiğiniz videoları MP3 ya da MP4, FLV, AVI gibi formatlara çevirerek mobil cihazlarınıza müzikler yükleyebilirsiniz. İşte Youtube MP3 dönüştürücü indirme ve Youtube çevirici yükleme işlemleri.

Youtube Mp3-Mp4 video uzantısına dönüştürücü indir

Youtube mp3 dönüştürücü zirvede. Ücretsiz Youtube mp3 dönüştürü programı indir. Virüssüz müzik indir. Youtube mp3

dönüştürücü programı hemen indir yenilendi. YouTube aylık 1 milyardan fazla kişiye hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube'da bulunan şarkıları kolayca telefon veya bilgisayarınıza indirebilir, internet yokken de bu şarkıları dinleyebilirsiniz.

Hatta isterseniz YouTube'da bulunan hazır müzik listelerini indirerek kendinize bir playlist oluşturabilirsiniz. Yerli ve yabancı bir çok şarkı, türkü, ilahi ve müziklerin bulunduğu YouTube şarkılarını mp3 formatında indirin. YouTube video formatı olarak Flash Video Formatı (*.flv) kullanmaktadır. Web sitesinde istenen video klipler Flash Video olarak izlenebilmekte veya bilgisayara *.flv formatında dosya olarak indirilebilmektedir. Video klipleri izlemek için Adobe Flash plug-ini bilgisayarda kurulu olmalıdır. Eklenen video klipler YouTube tarafından otomatik olarak 320×240 pixele küçültülerek Flash Video Format'a (.flv) dönüştürülmektedir. Mart 2008'de yüksek kalite olarak 480×360 piksel seçeneği eklenmiştir.Ş u anda 720p ve 1080p mevcuttur, ayrıca en son teknoloji piksel seçeneği olan 4K teknolojisi mevcuttur. AVI, MPEG veya Quicktime gibi video formatına sahip videolar kullanıcı tarafından YouTube'a en fazla 1 GB kapasitesinde yüklenebilmektedir. YouTube platformunda kullanıcılar var olan video klipleri izleyebilmekte ayrıca istenildiğinde kendi video klibini YouTube'a ekleyebilmektedir.

Bu platformda yer alan kullanıcının geliştirdiği içerikler, kişisel amatör klipler, video klipler film, TV programları parçacıkları ve müzik videolarından oluşmaktadır. Kullanıcılar tarafından YouTube'a günlük yaklaşık 65.000 adet yeni video klip eklenmekte ve 100 milyona yakın video klip izlenmektedir. Kullanım koşullarına uymayan video klipler kullanıcıların bildirimleri ile YouTube yetkilileri tarafından incelenerek silinmektedir. Tube üyeleri izledikleri video klipleri değerlendirip not verebilmekte ve ayrıca izledikleri video klip hakkında yorum yazabilmektedir. YouTube, videolara HTML 5 özelliğini ekleyerek Flash Player'a gerek duyulmuyor. Bu özellik sadece IE9, Firefox 4+, Chrome ve Opera güncel sürümünde mevcuttur.

İnternet ile YouTube MP3 dönüştürme

İnternet aracılığı ile YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak YouTube'dan bir video seçin ve seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın. Daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan bağlantıyı, link yer alan yere yapıştırıp "Video'yu Dönüştür" butonuna tıklayın.

Son olarak mavi renkli "Download" seçeneğine tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlayın.

"Bu linktenden de Mp3 dönüştürücü indirmeniz mümkün: http://www.tamindir.com/free-youtube-to-mp3-converter/"

Tarayıcı eklentisi ile YouTube MP3 dönüştürme

Tarayıcı eklentisi kullanarak YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan, Mozilla Firefox tarayıcımıza, gerekli eklentiyi yüklüyoruz. Eklenti Chrome mağazada yer almadığı için Chrome'da kullanılamıyor.

Daha sonra Firefox ile YouTube'dan bir video açıyoruz ve videonun altında çıkan "YTMP3 - Download as MP3" butonuna tıklıyoruz.

Son olarak açılan sekmede mavi renkli "Download" seçeneğine tıklayarak YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlıyoruz.

Youtube Mp3 dönüştürücü, çevirici artık herkesin ihtiyacı haline geldi. Elektronik cihazları kullananların Mp4, FLV, AVM uzantılı videoların uzantısını Mp3 formatına dönüştürmek için bir Youtube Mp3 dönüştürücü programa ihtiyaçları bulunmakta.

Free YouTube to MP3 Converter ile format değiştirme

Yerli ve yabancı birçok şarkı, ilahi ve çok daha fazlasını mp3 formatına nasıl dönüştürülür? Youtube mp3 dönüştürücü linki hemen aşağıda ClipConverter, herhangi bir yerde veya linkte bulunan ses veya görüntüyü, yaygın formatlardan birine dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz, online bir uygulamadır.

Şu anda desteklenen servisler: Direct Download, YouTube (HQ ve HD), Google Video, Sevenload, MySpace, Dailymotion (HQ), Vimeo (HQ), Metacafe, MyVideo, YouPorn, Pornhub, Veoh. Bu ücretsiz ve hızlı dönüştürücü beğendiğiniz YouTube videolarını cep telefonu, PSP, iPhone ya da başka herhangi bir aygıta izlemenizi sağlar. Sizlere burada kullanıma hazır olan YouTube mp3 dönüştürücü.Free YouTube to MP3 Converter, Youtube MP3 dönüştürücü olarak kullanabileceğiniz ve Youtube üzerinde yer alan videoları MP3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Youtube videolarınızı bu programı kullanarak formatını değiştirerek bilgisayarınızda saklama imkanına sahip olabilirsiniz.Dünya çapında baktığımız zaman binlerce insanın kullandığı Free YouTube to MP3 Converter, piyasada yer alan en kolay kullanımlı ve en gelişmiş Youtube ses dönüştürme programlarından bir tanesidir.

Google'a youtube to mp3 yazarak çıkan ilk sonuça tıklıyoruz açılan site'de bulunan ortadaki kısma youtube videomuzun link'ini (bağlantı adresi) yapıştırarak, aşağıdaki bulunan video dönüştür butonuna tıklayarak bilgisayarınıza istediğiniz Youtube

MP3'lerini kayıt edebilirsiniz.

Video Dosya uzantıları

GP – Yukarıdaki gibi, 3G2 ye benzer, ancak daha iyi ses ve görüntü işlemeye sahiptir.

AMV – Video dosyası formatı taşınabilir oynatıcılar için geliştirilmiştir. Diğer formatlar ile karşılaştırıldığında sıkıştırma oranı düşüktür, pil ömrünü uzun tutmak amacı avantajıdır.

ASF – Multimedya Microsoft tarafından Windows Media için geliştirilmiştir.

AVI – Görsel-işitsel veri konteyner. 1992 yılında Microsoft tarafından windows medya stratejinin bir parçası olarak geliştirildi.

DIVX – Yeni versiyonları MPEG-4 Bölüm 2 ile uyumlu filmin görüntü sıkıştırma yöntemi, yaklaşık 90 dakika ve neredeyse DVD kalitesinde normal bir filme CD ye sığdırma olanağı sağlar. Ayrıca Internet üzerinden video iletimi için kullanılır.

FLV – Flash Video film dosyası internet üzerinden video dosyalarını dağıtmak için kullanılır. Macromedia tarafından oluşturulan ve Nisan 2005 yılında şirket üzerinden aldıktan sonra, Adobe Systems tarafından geliştirilmektedir.

M2TS – Format yaygın olarak Blu-ray ve AVCHD HD videolarda kullanılmaktadır.

MKV – Matroska – bir video veya ses formatlarını depolama multimedya konteyneri. Matroska dosyaları (ses ve video ile birlikte) ve menü (DVD gibi)

MOV – Bu QuickTime biçimidir. Genellikle iMovie de Mac, ancak oluşturulan diğer video programları da bu formatta film kaydedebilirsiniz. Herhangi bir ek dönüşüm olmadan bu dosyaları YouTube'a yükleyebilirsiniz.

MP4 – MPEG-4 Bölüm 14 multimedya taşıyıcısıdır.

MPEG – Ses ve video kodlama için standartlar geliştirmek ve ISO grup tarafından onaylanan yaygın ses ve video kaydı için bu format kullanılır.

MPG – Multimedya ses içeren dosyaları ve video uzantısı.

MPEG-1 Formatında video codec.

OGM – konteyner Tobias Waldvogel tarafından geliştirilen OGG konteyner dayalı.

QT – Multimedya konteyner dosya biçimi Apple tarafından geliştirilmiştir.

RealMedia konteyner uzun bir versiyonudur RMVB – konteynerç

RM – RealMedia bir biçimdir RealNetworks tarafından geliştirilmiştir. Genellikle RealAudio ve RealVideo streamings saklamak ve

aynı zamanda sık sık internette streaming için kullanılmıştır.

WMV – Windows Media Video – Video sıkıştırma formatı Microsoft tarafından geliştirilmiş.

AC3 – Ses codec en DVD'lerde kullanılan. Genellikle Dolby Digital Ses Sıkıştırma-3, Dolby Digital veya A/52 olarak da bilinir.

AAC – Ses veri sıkıştırma algoritması. Bu özellikleri 1997 yılında yayınlanmıştır. AAC MP3 bir devamı olarak tasarlanmıştır. Bu

benzer veri büyüklüğü daha iyi ses kalitesi sunuyor.

AIFF – Ses dosyası biçimi IFF (Electronic Arts Değişim Dosyası Biçimi) Apple ile işbirliğine dayalı.

AMR – Ses dosyaları için kayıt formatı, cep telefonlarında kullanılır.

APE – Monkey's Audio dosya uzantısı – kayıpsız ses codec. % 40 dan% 50 dosya boyutunu küçültür.

CDA – CD standart bir dijital ses kayıt.

FLAC – Çözücü Ogg ailesinin kayıpsız ses sıkıştırma formatı.

Youtube MP3 çevirici indirme ve kullanma işlemleri için hemen tıkla. Youtube dönüştürücü ile istediğiniz video müzikleri telefonunuzda MP3 formatında dinleyebilirsiniz. Video izleme portalları arasında en yaygın kullanılanı tartışmasız Youtube'dur. Peki dönüştürücü indirme nasıl yapılır? İşte Youtube çevirici indirme ve Youtube MP3 dönüştürücü indirme, kullanma işlemleri.

18 yaşındaki genç kız yemek yiyememe hastalığından dans ile kurtuldu

İntihara kalkışan ve yemek yiyemediği için 25 kiloya kadar düşen 18 yaşındaki genç kız, hastalığından direk dansı ile kurtuldu

Yurt geneli hava durumu 27 Nisan 2017

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde hava az bulutlu ve açık olacak

Başörtülü olduğu için kendisine kötü davrananlara böyle cevap verdi

Müslüman olan 17 yaşındaki Lamyaa isimli kız, başörtü taktığı için arkadaşları tarafından küçümsenmesinin ardından tüm insanlığa büyük bir ders verdi