Ana Sayfa | YAŞAM

Bir hap genç kızı ne hale getirdi

amy thompson

Genç ve güzel bir kız olan Amy bir partide aldığı uyuşturucu hap yüzünden bütün hayatı alt üst oldu, Amy pişmanlığının başkalarına ders olması için gençlere sesleniyor

Sosyal medya bu ara Amy Thompson'ı konuşuyor. Geçtiğimiz haziran ayında bir partide aldığı uyuşturucu hap yüzünden ölümün kıyısından dönen ve hayatı alt üst olan Amy, geçtiğimiz günlerde iyileşme sürecinde yanında olan herkese teşekkür etmek için kendisine açılan Facebook sayfasından bir video yayınladı. Geçtiğimiz haziran ayında, Glasgow'da bir partide uyuşturucu hap alan Amy Thompson, partinin sonunda iki arkadaşıyla birlikte hastaneye kaldırılmış. Diğer iki kızın tedavileri kısa sürmüş ancak Amy'nin girdiği komadan çıkması iki hafta almış. (Marmaragazetesi)


Eşini döve döve öldüren koca polis ekipleri tarafından yakalandı

İzmir'de ailesinin istememesine rağmen kaçarak evlenen İzzet E.'nin ailesi Şehriban E. 'yi tehdit etti. Oğullarına eşinin sürekli dışarı çıktığını söyleyen ailesi nedeniyle evli çiftin tartışması ölümle bitti.

Üniversiteli kızlara klakson çalarak hakaret etti, para cezasına çarptırıldı

Erzurum'da 2 üniversiteli kıza klakson çalarak küfür eden sürücüye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 3 bin TL adli para cezası verildi.

O illerde yaşayanlara meteorolojiden 'kar' uyarısı

Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'de hava sıcaklıklarının 6-10 derece arasında aniden düşüş olacağı için kar yağışının bu akşam çok etkili olacağı bildirildi.