Ana Sayfa | YAŞAM

Meteoroloji bu 5 ili sağanak yağmur için uyardı


Meteoroloji, bu akşam saatlerinden itibaren Ege Bölgesi'ndeki bu illeri yağmur için uyardı. İzmir, Çanakkale, Balıkesir, Manisa ve Aydın bölgelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların başlayacağını açıkladı.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü, bu akşamdan itibaren sağanak yağışların etkili olacağını duyurdu.Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre bu akşam saatlerinden itibaren İzmir, Çanakkale, Balıkesir, Manisa ve Aydın bölgelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların başlayacağı duyuruldu. Yetkililer kuvvetli yağış sebebiyle oluşabilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve dolu yağışına karşı vatandaşların dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.


Eşini döve döve öldüren koca polis ekipleri tarafından yakalandı

İzmir'de ailesinin istememesine rağmen kaçarak evlenen İzzet E.'nin ailesi Şehriban E. 'yi tehdit etti. Oğullarına eşinin sürekli dışarı çıktığını söyleyen ailesi nedeniyle evli çiftin tartışması ölümle bitti.

Üniversiteli kızlara klakson çalarak hakaret etti, para cezasına çarptırıldı

Erzurum'da 2 üniversiteli kıza klakson çalarak küfür eden sürücüye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 3 bin TL adli para cezası verildi.

O illerde yaşayanlara meteorolojiden 'kar' uyarısı

Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'de hava sıcaklıklarının 6-10 derece arasında aniden düşüş olacağı için kar yağışının bu akşam çok etkili olacağı bildirildi.