Ana Sayfa | YAŞAM

Kaybolduğu sanılıyordu, intihar ettiği arabasında bulundu


Dün sabah evinden çıktıktan sonra Emre Şahin'e ulaşmayan ailesi çocuklarının kaybolduğu sanarak polise başvurdu. Jandarma Ekipleri genci kendi otomobili içinde başından tabanca ile vurulmuş halde bulundu.

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, 22 yaşındaki Emre Şahin, otomobilin içinde başından tabanca ile vurulmuş olarak ölü bulundu. Jandarma ekipleri, Şahin'in intihar etmiş olabileceği üzerinde duruyor. Marmara Ereğlisi ilçesinde esnaf olan Emre Şahin, dün sabah evinden çıktıktan sonra ailesi kendisinden bir daha haber alamadı. Gidebileceği her yerde aranan Şahin'in otomobili ilçedeki göletin kenarında park halinde görüldü. Otomobilin yanına gidenler, Şahin'i aracın içinde cansız bulunca durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Jandarmanın yaptığı incelemede Şahin'in başına tabanca ile tek el ateş edilerek öldüğü belirlendi. Emre Şahin'in yanında bir de tabanca bulan jandarma, gencin intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor. Şahin'in cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Yurt geneli hava durumu 21 Ocak 2017

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde bugün hava sisli ve yağışlı olacak.

Emeklemeden yürüyen süper zeka çocuk 8 yaşında ilkokulu bitirdi

İzmir'de yaşayan 9 yaşındaki Muhammed Hakan Nayiş süper zekasıyla ilkokulu geçen sene bitirdi. Nayiş'in Milli Eğitim'den tek isteğiyse ikinci dönemde 6'ncı sınıfa başlamak.

Kar İstanbul'a geri döndü

Meteoroloji, İstanbul'u terk eden kar yağışı bugün tekrar etkili olmaya başladı.