Ana Sayfa | YAŞAM

Meteoroloji İstanbul'u uyardı hafta sonu yağmur geliyor


Meteroloji'nin yaptığı son açıklamaya göre, İstanbul'da hafta sonu soğuk hava ve yer yer sağanak yağmur olduğu söylendi.

Yapılan son değerlendirmelere göre;  Marmara'nın doğusu,  Doğu Akdeniz, İç Anadolu,  Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile  Kırklareli,  Tekirdağ,  Kütahya,  Afyonkarahisar ve  Isparta çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, iç ve doğu bölgelerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek yağışların;  Siirt ve  Şırnak çevrelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak,  Bitlis ve  Hakkari çevreleri ile  Van'ın güney kesimlerinde yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.  Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

HAFTA SONU HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji'nin tahminlerine göre, Cumartesi günü  İzmir,  Muğla,  Çanakkale ve  Edirne illeri dışında yurdun geri kalanında soğuk ve yağışlı hava etkili olurken, Pazar günü  Marmara ve  Trakya bölgesi dışında güneşli havanın hakim olacağı bildirildi.

Yaban domuzları 3 teröristi öldürdü

Irak'ta devam eden çatışmalarda bir tarım alanında bulunan yaban domuzlarına yaklaşan 3 terörist saldırıya uğrayarak öldü

Yurt geneli hava durumu 25 Nisan 2017

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde bugün bulutlu bir hava hakim olacak

24 Nisan 2017 On numara sonuçları belli oldu

24 Nisan 2017 tarihli 768. hafta On numara sonuçlarına göre kazanan rakamlar belli oldu